Jump to content
Guest V-tec

Honda Hsc

Recommended Posts

Guest V-tec
Публикувано (Редактирано)

Пръкна се и новия сладур :whistle::confused:

или HSC (Honda Sport Concept),

Публикувано изображение

Публикувано изображение

V-образният агрегат с шест цилиндъра, на който залагат японските конструктори осигурява мобилизацията на 300 к.с. В оборудването присъства и шестстепенна секвенциална скоростна кутия, чийто скорости могат да се превключват и от копчета на волана.

Редактирано от V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Ако не те хванат, вземи една и за мен. :confused::whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

ето този звер HSC може да ме да ме накара да слезна от моя CRX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Ако ви кажа , че ми идваше да се изпразна докато го гледам, ще ме помислите за извратен! :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rocco

Малки оточнения за тази кола. В едно англииско списание четох, че колата ще бъде 400 к.с и ще бъде с турбо. Просто ще е нещо маниакално...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Малки оточнения за тази кола. В едно англииско списание четох, че колата ще бъде 400 к.с и ще бъде с турбо. Просто ще е нещо маниакално...

Дайте я насам :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Хонда до ся не са имали навика да вграждат сериино турбини... Не вярвам това да се случи скоро. Иначе нямаше да разрабоват втек и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Хонда до ся не са имали навика да вграждат сериино турбини... Не вярвам това да се случи скоро. Иначе нямаше да разрабоват втек и т.н.

Джаз турбо.И не е единствената ... ;-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Хонда до ся не са имали навика да вграждат сериино турбини... Не вярвам това да се случи скоро. Иначе нямаше да разрабоват втек и т.н.

Джаз турбо.И не е единствената ... ;-)
М да... И е разпространена почти навсякъде. Доста често се виждат Хонди с турбо. Аз все още не съм жидал обаче :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Хонда до ся не са имали навика да вграждат сериино турбини... Не вярвам това да се случи скоро. Иначе нямаше да разрабоват втек и т.н.

Джаз турбо.И не е единствената ... ;-)
М да... И е разпространена почти навсякъде. Доста често се виждат Хонди с турбо. Аз все още не съм жидал обаче :confused:
То ти и Интегра не си виждал, и Джаз какъв да е не беше, и Лого, за НСХ няма смисъл да говорим - там е друга история.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

аз доколкото знам няма да е турбо,а ще е хибрид с ел. двигател и сумарна мощност около 500 конски сили,а средния му разход ще е 7 на 100:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

аз доколкото знам няма да е турбо,а ще е хибрид с ел. двигател и сумарна мощност около 500 конски сили,а средния му разход ще е 7 на 100:)

Това са само слухове!Още сега мога да ви кажа, колко ще и е мощността - 280 коня. Толкова дават в Япония. Те и за това остават на V6, след като немците не само са с V12 ами и турбота му слагат.Турбо няма да сложат посмъртно, но идеята за хибрида не е толкова невероятна - по този начин могат хитро да заобиколят ограничението от 280 коня. 280 коня, и още 120 от електромотора...не е зле!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

аз съм малко против тези хибриди, но мисля че от хонда няма да ме разочароват :confused: жалко че ни остава само да си мечтаем дори само да видим това нещо на живо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec
Отговорено (Редактирано)

аз доколкото знам няма да е турбо,а ще е хибрид с ел. двигател и сумарна мощност около 500 конски сили,а средния му разход ще е 7 на 100:)

Това са само слухове!Още сега мога да ви кажа, колко ще и е мощността - 280 коня. Толкова дават в Япония. Те и за това остават на V6, след като немците не само са с V12 ами и турбота му слагат.Турбо няма да сложат посмъртно, но идеята за хибрида не е толкова невероятна - по този начин могат хитро да заобиколят ограничението от 280 коня. 280 коня, и още 120 от електромотора...не е зле!
Тая горе е 300 и нагоре ще да е... NSX a e 280 тук вече нещата са по нагоре оставят малко да почива NSX са че не могат да му се нарадват и затова вадат нов модел.И хибрит не е. Редактирано от V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

В последния бр. на Авто Пазар има статия прочетете я.http://mobile.bg/статията се казва:Baby-Enzo(НОВА ГЕНЕРАЦИЯ)Honda HSC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Моля АДХ да даде пояснение в нещата че ще се збием колко коня е и т.н. :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Мен пък хич не ми мяза на Ферари.Баси тия са мноо тъпи в тва мобиле.бг. Прават равнис с некви евро коли...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MUGEN-POWER

хонда са на високо ниво при изратотжането на двг с турбо....фати от Ф1 пирмерно 1.5 турбо 1200 коня.....без коменар !ако по4нат слагат турбини :)))) няма да е зле елеати4носта 6те се вдигнее :))достакак виждаме и новия дизел на хонда 2.2 140 "коня" мм.... стра6ен еее :D)))))))работи като бензин имах удоволстието да видя и да "4уя" един такуъв които бе6е продаден след 2-а дни :))за това 4е хонда.... да по4нат да правят пове4е двг с турбо макар 4е те отдавна са показали 4е без турбо правят тожа което дръгите с турбо не могат да постигнат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Ако ви кажа , че ми идваше да се изпразна докато го гледам, ще ме помислите за извратен! :)

абе не знам дали си извретен, ама аз в моиа нов HSC никога няма да те пусна да ми изплескаш тапицерията и после да ми лепне ! само отвън ! там и да направиш некоя мръсотия, лесно се чисти ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MUGEN-POWER

някои има ли инфо за въртя6тия момент на хсц ?????интересно колко е :))поне на мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...