Jump to content
Guest ADH-Honda

Honda HSC - наследника на NSX !

Recommended Posts

Guest ADH-Honda

Honda HSC (Honda Sports Concept) представен на Токийското Автоизложение (което в момента се провежда) е вероятния заместник на NSX !!!

 

Снабден с 3.5 V6, централно разположен мотор който развива около 300 конски сили.

 

Размерите на автомобила са:

4250 дължина x 1900 ширина x 1140 височина

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Интериор

Още снимки на автомобила може да откриете ТУК.

 

Засега толкоз !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Мани , остави, отвратителна е!!!! !!! Това кога ли ще го видим в BG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

abe , Aleks, prestani da me draznishs takwia snimki we ! :-))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

KRASOTA !! tova e prosto THE BEST !! !!! :D:o ISKAM TAZI KOLA :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rocco

Super e Avtomobila, koga li i az shte karam takava kola................. !!! :D:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI

!!! Daaaaaa e tova ve4e moje da se kaje "Dostoen zamestnik" ,i si e taka .Znaete ,ima kompanii kato iskarat ne6to svestno i posle go UAKAT s "Zamestnika" ,za radost na Honda- fenovete tuk ne se e polu4ilo taka ,a i po princip pri Honda nqma takiva slu4ai (dokolkoto poznavam modelite) . :DBravo ,bravo . :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

Bugatti batka .. spored mene ima takava slu4ka pri Honda .. prelude 5ta .. i civic 7ma type-r .. tiq 2te sa po gadni ot kolkoto prelude 4ta i civic 5ta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI

<_< Mmmmm 4akai sega.Toq Prellude 4 gen. onq s golqmite farove li be6e ?Eeee aaaa Civic 7-ma si e naslednik na 6-ta , ina4e 5-ta si gotin vqrno si e .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rocco

Bugatti batka .. spored mene ima takava slu4ka pri Honda .. prelude 5ta .. i civic 7ma type-r .. tiq 2te sa po gadni ot kolkoto prelude 4ta i civic 5ta

Spored mene ne e taka, na mene Civica Type r 7ma generacia, mi e mechta, mhogo mi haresva, i ako imam parite vednaga bih si ia kupil, Doskoro ucheh v anglia, i tam postoianno si kupuvah spisania za koli, i type R beshe vse na purvo miasto, kato supostaviat koli ot sushtia klas. Dori sum gledal video, kadeto na pista, se suztezavat Civic Type R i Honda S2000, i poznai koi e pobeditelia, Civica, na Starta S2000 drupna, zashtoto oskuriava dosta po dobre do 100, no po zavoite, S2000 niamashe nikakuv shans, i nakraia be zadminat. tova e koeto bih iskal da spodelia..... !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

abe, momci, struwa mi se propuskate otnosno izdankite i nai-goliamata izdanka s naslednika na legendata CRX aimenno del sol-a . to werno si e do lichno mnenie, no na men kato wizia CRX-a mi hareswa 100 pati poweche ot del sol-a sta tapi farcehta ! da ne goworim che i del sol-a dokolkoto znam niama zadna sedalka !!! :D:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gkb

abe na men mnogo mi hareswa del-solamnogo e iakosobeno mucunata s wrizanite w broniata halogeniMNOGO E GOTINdokato crx-a e po obiknwen!po star design!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI

Daaa setih se za Prellude-to ,ami vqrno 4e e po grozni4ak ,no na techni4esko nivo.... sigorno e "BEST":o Noooo daa prav si po grozen e. !!!A za" del sol-a" , ami ako ne nose6e inicialite CRX, si e dobra ,no tam naistina nqkak si se polu4ava"nasledstveno otcepvane"kato cqlo ,6toto mutaciqta e golqma,no opredeleno ne go broim za upadak na seriqta ! Sega na tehnologi4no nivo.- Ne sam mnogo zapoznat,nadqvam se 4e ne "unijava"seriqta CRX.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

Stase bratle .. moitote lubimi avtomubili sa .. prelude 4ta .. crx del sol .. beat i s2000 .. taa za del sola .. spored mene v dizaina e klasa nad crx 1st 2nd gen .. tova 4e nqma zadna sedalka ne zna4i 4e e po losh B) ... prosto zavisi koi go kara .. az li4no bih predpo4el Del Sol .. pred drug CRX .. aa bugatti .. normalno e prelude 5ta da e s po dobra tehnika .. se pak e po nov model .. ostavashe i da e po losha .. no na vanshen vid klasikata e prelude 4th gen !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

.. moitote lubimi avtomubili sa .. prelude 4ta .. crx del sol .. beat i s2000 ..

!!! :D:o Dopredi dwa - tri meseca TI NErazli4awa6e CIVIC ot CRX i priakzwa6e 4e BMW e klasi nad koq da e Honda, 4e BMW E30 325 e klasi nad CRX, 4e moje da se tuningowa powe4e i t.n. tem podobni gluposti. Sega we4e si FEN - i daje ima6 "lubimi" awtomobili :(:D:D;) Prosto: NO COMENT !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

aa mejdo drugoto .. posledniq krak na Jap SuperCars .. 1. Honda NSX 2. Toyota Supra 3. Toyota Supra .. na tam negi znam .. ama skyline mai beshe 6ti .. kak da e .. interesno mi e shtom NSX gi bie se oshte .. kvo li shte gi pravi HSC ? !!! :D:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

ADH .. da te inforimiram .. PARVO .. ot togava mina sigorno 8 9 meseca (i nikoga nesam kazal nishto protiv HONDA!) .. VTORO .. nemoga da razbera kakav ti e problema ? ..mai otgovora e CLOWN ? pravish se na clown li ? ne znam opravqi se .. samo da ti kaja .. az ne mislq da si otdelq jivota da seda pred PCto i da zubra si4ki dvigateli modeli modifikaci i etc na Honda ..Treto. Nemoga da razbera na kav se napravi sega ? samo mi obqsni kvo ti pre4a ? .. aide sas zdrave.. !!! :D:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

А заради тази HSC, май ще намразя всички останали автомобили :lol::D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Много е красив тоя НСХ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

abe na men mnogo mi hareswa del-solamnogo e iakosobeno mucunata s wrizanite w broniata halogeniMNOGO E GOTINdokato crx-a e po obiknwen!po star design!

Ei ... nedeite taka da govorite za Honda be! Star dizain - tintiri mintiri - imam da ti pokaja okolo 200-300 specialno podbrani snimki da pomislish pak. Ne kazvam che Del Sol e losh...naprotiv. Edinstvenata Honda, koiato az lichno ne odobriavam i to samo v mucunata e vuprosnia Prelude. Zadnika mu e xtra! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

aide be, Dani, kade se izgubi prez poslednite niakolko godini ? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI

Edinstvenata Honda, koiato az lichno ne odobriavam i to samo v mucunata e vuprosnia Prelude. Zadnika mu e xtra!

To4no tova e i spored men ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Edinstvenata Honda, koiato az lichno ne odobriavam i to samo v mucunata e vuprosnia Prelude

Наистина по снимки и т.н. ПРЕЛЮД 5-а генерация (1997-2001) изглежда скучен, сравнен с по-стария модел, но наживо не е така. След като видях и се качих в една такава чисто нова машина - просто... :lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

aide be, Dani, kade se izgubi prez poslednite niakolko godini ? :D

Tuka sum - biah malko ponastinal... detailite shte ti razkaja kato se vidime - ne mu e tuk miastoto :lol: Shte gledam da ne se gubia mnogo-mnogo zanapred :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

Edinstvenata Honda, koiato az lichno ne odobriavam i to samo v mucunata e vuprosnia Prelude

Абе - и аз така мислех, докато НЕ го видях наживо и не се качих в една такава чисто нова машина :D:D Иначе - наистина по снимки и т.н. ПРЕЛЮД 5-а генерация (1997-2001) изглейда скучен, но наживо не е така.
Zashto si mislish che ne sum ia vijdal...Predi (dokato mojeh oshte) obikaliah dobrata stara (mrusna) Sofia i snimah Hondi nared. Vijdal sum tochno dve takiva razlichi i poviarvai mi ogledah gi dobre :lol: V kraina smetka vupros na vkus. Vsichko i e dobre na kolata, no prednicata (s izvinenie) ne prilicha na nishto Honda-jiisko.Are...pozdravi :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Снимал ли си някоя такава ?!Я дай снимки ако имаш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest FROSTY

.. moitote lubimi avtomubili sa .. prelude 4ta  .. crx del sol .. beat i s2000 ..

:D:P:P Dopredi dwa - tri meseca TI NErazli4awa6e CIVIC ot CRX i priakzwa6e 4e BMW e klasi nad koq da e Honda, 4e BMW E30 325 e klasi nad CRX, 4e moje da se tuningowa powe4e i t.n. tem podobni gluposti. Sega we4e si FEN - i daje ima6 "lubimi" awtomobili :D:D:P;) Prosto: NO COMENT !
:P Е що се караш са с човека, всеки може да си промени мнението....утре, след седмица, месец или не знам си там кога и аз може да стана ЛУД ФЕН на ВАЗ, кво са... баси..... :lol::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

може да стана ЛУД ФЕН на ВАЗ, кво са...

abe frosti, ne znam dali si chuwal za nowata lada s vankelovia dvigatel , 136 HP mai beshe , ta misalta mi e che tazi alternatiwa ( pri edna dobra cena ot strana na bratushkite ) ne e tolkowa newazmojna :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

lada s vankelovia dvigatel , 136 HP

ee ebati smeha .. vankelov dvigatel 136hp e smeh qko .. s takiva dvigatelq pravqt po 900+ hp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

takiva dvigatelq pravqt po 900+ hp

abe momche, wzemi se w race bria ! koi e pravil avtomobil s vankelov dvigatel 900+ konia ?! nai -moshtnia za koito az sym chuwal e na mazda RX 8 pri towa toi e s sekwencialno turbo i mai beshe niakada okolo 240 HP 1.3l i 190 HP 1.2 l motori.wiarnoc eh predi i Mercedes-Benz i Rols Royce sa pravili opiti no dokolkoto znam otdawna sa se otkazali. ta ako imash nekoi link , dai da go vidia tozi 900+ HP vankelov motor ! i mejdu drugoto 136 HP za lada struwa mi se nikak ne sa za prenebregwane !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

Az za golfove sam 4uvel na koito sa slagali vankelovi dvigateli po 900+ hp .. shte govorq s 4oveka koito mi go raspravqshe i shte ti dam linka :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

Снимал ли си някоя такава ?!Я дай снимки ако имаш :)

Imam podruka na hardiska mi :-) niamam na CD, no ti obeshtavam, che kato si zapisha vsichki snimki na CD-ta shte ti pratia edno kopie - predpolagam che shte stanat 3 CD-ta obshto. M/u drugoto, ti napravi li vtoroto CD? Shte mi pratish li i nego, ako si go napravil? Snimal sum osven vuprosnia Prelude niakolko CRX-a, mnogo Civic-i, edin Prelude 3-ta generacia, edin vtora generacia, edin del sol, niakolko shuttlez, tri taxi-ta Honda - edin Civic 4-ta, edin 3-ta i edin Shuttle. Nai-gotinite snimki sa na edin siv metalik CRX ED9, mislia che e D16A9. Parkira malko sled podleza na Ritum (rhytm), sus priaten optichen tuning. Prez Borovo minava i edin pak takuv metalik Prelude, sus spoileri, celia vuv lepenki - pishe Honda Racing mai na nego. Kato go vidiah shtiaha da mi padnat ochichkite... Za jalost ne mojah da go snimam, zashtoto i dvata puti, kato go vidiah fotoaparata ne beshe u mene. Kakto i da e... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

Снимал ли си някоя такава ?!Я дай снимки ако имаш  :)

Tezi si gi vijdal, no neznam dali vsichki drugi sa...1 Civic Lineika ;)2 pak...3 i pak...4 i otnovo5 i tuka pak6 poznai...7 Prelude na "Pliska"8 pak to :-)Mejdu drugoto za takuv Prelude govorih za Bugatti... :):) Редактирано от eDaniel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI

Mejdu drugoto za takuv Prelude govorih za Bugatti... ;):)

Daaa ,znaeh si 4e za neq govori6 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Тая линейка е за спешни случаи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...