Jump to content
prozium

Кой е този колега?

Recommended Posts

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Преди доста време си спомням, че разглеждах снимки от националните срещи и попаднах на една интересна серия ( от националната през 2010 ) , в която няколко човека караха моторизиран борд.А сега като настана и лятно време започнаха да ме мъчат мисли как да заместя сноуборда лятото и това ми се стори като доста добър вариант.

Та на въпроса - Някой има ли идея кой е този колега, дали пише във форума и дали би бил склонен да даде малко насоки в построяването на такава машина ?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега,Не мога да ти отговоря конкретно на въпроса, но мога да те насоча към машинката. Към мен в момента пътува един

. Създаден от сноубордисти за забавления през лятото. В нета има схеми как му се прикачва двигател, така че може да пробваш този вариант. В ebay се продават и готови дъски с двигател. В този сайт се предлагат най-различни дъски и части, така че със сигурност ще си харесаш нещо интересно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега,Не мога да ти отговоря конкретно на въпроса, но мога да те насоча към машинката. Към мен в момента пътува един

. Създаден от сноубордисти за забавления през лятото. В нета има схеми как му се прикачва двигател, така че може да пробваш този вариант. В ebay се продават и готови дъски с двигател. В този сайт се предлагат най-различни дъски и части, така че със сигурност ще си харесаш нещо интересно.
Благодаря за инормацията, но маунтийнборд пробвах - липсва ми усещането за сноубординга, а и това че не мога да го скейтвам много ми пречи, защото искам да си го карам в града. Фриборд и лонгборд също бяха тествани, но пък при тях проблемите са други. Дано някой се сети кой е този колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познавам го лично Ванката и мога да ви свържа веднага.Тази година на Националната Среща ще има и тест драйв на Мотоборда.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...