Jump to content
Vasilen_Civic_DOHC

Проблем със Сивик Англичанка

Recommended Posts

Добър вечер на всички колеги, вчера след като бях доста радостен понеже бях рожденник:fun: ...днес се случи нещо което доста ме обезпокой.Колата е 1998 сивик англичанка 6 ген. Седнах в колата и започнах да си клатя волана в много малки интервани наляво-надясно (в ритъма на музиката) . Чух едно много гадно тропане което се осеща даже в краката ми на пода на колата.Чува се дори на запален двигател и пусната вентилация на 3-та степен. Освен на място този проблем го има и след завиване...т.е докато волана се връща в изходна позиция:blink:. Дано да съм бил поне малко изчерпателен в изказването на проблема. Предварително ви благодаря за компетентното мнение. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

корм.рейка, щанги и в най-лекия случай някоя поразхлабена гайка.Отиди майстор да погледне!

Редактирано от kytila
8.�е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои щанги и кВи гайки? :rolleyes:

Vasilen_Civic_SOHC, виж първо за разбит накрайник! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом притропва и на място, залагам на накрайник. Задължително при майстор, за да ти намери правилните накрайници. Имай впредвид, че на англичанките накрайниците не са като за японските версии. Аз преди три години горе долу търсих и ударих гОлема греда с намирането. В крайна сметка го рециклирах и нямам проблем до ден днешен. Има шанс да е и рейка, но нека не бъдем черногледи. Опитай първо с накрайниците. Съмнявам се да са сменявани някога.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...