Jump to content
Guest ShEfA

Формула 1-/28.05.06./

Recommended Posts

Guest ShEfA

Принципно не гледаХ F1... но в последно време взе да ми харесва, та седнах да гледам на по биричка последния старт. И до по едно време, като Баричело взе място в челната тройка много се израдвах. Отворих още една бутилка и загледах.. отивам аз за 1 секунда до двойната нула, и какво да видя.. някакъв си Райкхарт ли къф' беше ни изпреварил!!!:wub: Аз лично много се издразних, тъкмо си мислех че ще вземем поне бронз и някакво място, а какво стана... Израдвах се така, тъй като знам че скоро или дори ИЗОБЩО не сме се качвали на "стъпалото" :lol: Как мислите вие, какво трябва да направят за да покажат що е Хонда във Формула 1? За да покажат заради кой този прословут Шумахер печели 7 или там колко години световната титла? ХОНДА... е, кажете? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord6

Аз лично много се издразних, тъкмо си мислех че ще вземем поне бронз и някакво място, а какво стана... Израдвах се така, тъй като знам че скоро или дори ИЗОБЩО не сме се качвали на "стъпалото"

През тази година Бътън има един подиум - в Малайзия. Засега все още Хонда не може да конкурира Рено и Ферари, но мисля че целта да изпревари Макларън е напълно достижима. Чудеса не стават - нито един отбор не е успявал още от първата си година на участие да стане шампион. Също така гумите Мишлен явно не могат да паснат на Хондичката. Надявам се догодина с Бриджстоун да има по-малко проблеми. Добра новина е, че Баричело започва да влиза в час с Хондата, но ако на тима не му се свидят паричките, по-добре за догодина да пазарят Кими.Тестпилотът Антъни Дейвидсън е много бърз и е възможно след като прекара 2007г. в Агури и натрупа малко опит, през 2008 да си го вземат обратно, но вече като основен пилот.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dragorip

според мен да махнат баричело и да сложат кими просто им трябва шампион а не вечен втори (баричело)пък тогава да видим и ако не се лъжа до сега хонда колкото пъти са влизали в шампионата винаги са имали титла така че не ни остава нищо друго освен да гледаме тази година а до година :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord6
Отговорено (Редактирано)

За Кими доста трябва да се изръсят - Рено са му предложили заплата от 35 млн. Затова мисля, че догодина ще бъдат същите пилоти, а през 2008-а Антъни ще вземе колата на Рубенс. Хонда дават на Агури същите двигатели и мисля, че 2007-а ще е бойно кръщене за този талант.Колкото и да плюем Баричело, един млад тим има нужда от опитни пилоти за да развиват отбора, а Рубенс има доста опит.

Редактирано от Accord6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

Вярно че нещо напоследък са зле с представянето ама трябва да си фен заради отбора не заради резултатите, аз поне така мисля де.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

Вярно че нещо напоследък са зле с представянето ама трябва да си фен заради отбора не заради резултатите, аз поне така мисля де.

<{POST_SNAPBACK}>

Damn right :P Естествено повече ще се радваме да гледаме отбора на стълбите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ~P[e]Tko~

Вярно че нещо напоследък са зле с представянето ама трябва да си фен заради отбора не заради резултатите, аз поне така мисля де.

<{POST_SNAPBACK}>

Не бих казал че съм ФЕН на отбора ,по скоро на мотора :P

За мен трябва ги изчистят почти всички в отбора тактиките им са ЗЛЕ ! губят яко места всеки път не променят стратегията по време на надпреварата , рено и ферари яко смятат пресмятат нашите май незнаят кво правят има яко ХАУС ми се стува

Хората в бокса са бавни нещо ...секи път нещо се бавят като се стремим към съвършенство поне да се стремат да дават резултати като на конкорентите им .....писна ми от резултат 8 сек в бокса при полежение че ферари и рено са безупречни и се справят за 7 някаде ,за мъркуча дет скъса мисля няма нужда от коментар !? един муркуч гледа пича(понеже последен се вади се) и пак му даде статр ..... :D

Имат нужда от доработки в екипа и смяни !

Иначе момчетата на квалификациите си дават добри резултати и си се класират добре всеки път .....проблема не е толкова в тях ,иска се ОТБОР ! И се надявам скора ХОНДА да се развихрят и да им покажат аджеба за какво става въпрос :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Tko~,Jun 1 2006, 07:35 PM]

Вярно че нещо напоследък са зле с представянето ама трябва да си фен заради отбора не заради резултатите, аз поне така мисля де.

<{POST_SNAPBACK}>

Не бих казал че съм ФЕН на отбора ,по скоро на мотора :P

За мен трябва ги изчистят почти всички в отбора тактиките им са ЗЛЕ ! губят яко места всеки път не променят стратегията по време на надпреварата , рено и ферари яко смятат пресмятат нашите май незнаят кво правят има яко ХАУС ми се стува

Хората в бокса са бавни нещо ...секи път нещо се бавят като се стремим към съвършенство поне да се стремат да дават резултати като на конкорентите им .....писна ми от резултат 8 сек в бокса при полежение че ферари и рено са безупречни и се справят за 7 някаде ,за мъркуча дет скъса мисля няма нужда от коментар !? един муркуч гледа пича(понеже последен се вади се) и пак му даде статр ..... :D

Имат нужда от доработки в екипа и смяни !

Иначе момчетата на квалификациите си дават добри резултати и си се класират добре всеки път .....проблема не е толкова в тях ,иска се ОТБОР ! И се надявам скора ХОНДА да се развихрят и да им покажат аджеба за какво става въпрос :P

<{POST_SNAPBACK}>

Е т'ва е верно!!!Да си спомним за McLaren-Honda.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord6

След около 1 час, Хонда ще опита да постави световен рекорд за максимална скорост. В проекта Bonneville 400 се използва болида на БАР-Хонда от 2005 год. с V10 (1000 к.с. - 18500 об/мин) Тези условия нямат нищо общо с условията на пистата, но все пак ще радва окото ако Хонда запише този рекорд в книгата на Гинес

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Ей на тва му викам готина информация...една от малкото смислени теми напоследък..../лично мнение/ ! Стискам палци на тима да "обърнат" километража :) ...в момента разглеждам сайта ,но не намирам вариант за он-лайн възможност да се гледа ! Само че ми се струва ,че остават 21 часа и нещо си....а не 1 :) ...демек утре ше е "ДЕНЯТ" на истината ! Поправете ме ,ако греша !! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord6

Вече имат 3 рекорда в Bonneville и вчера са успели да прехвърлят психологическата граница от 400км/ч, но в книгата на Гинес ще се впише 393.613 км/ч тъй като в обратната посока скоростта е била по-малка (взема се средната скорост в 2-те посоки). Утре е последния ден и от Хонда се надяват да подобрят още скоростта и в Гинес да фигурира скорост >400км/ч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Вече имат 3 рекорда в Bonneville и вчера са успели да прехвърлят психологическата граница от 400км/ч, но в книгата на Гинес ще се впише 393.613 км/ч тъй като в обратната посока скоростта е била по-малка (взема се средната скорост в 2-те посоки). Утре е последния ден и от Хонда се надяват да подобрят още скоростта и в Гинес да фигурира скорост >400км/ч

<{POST_SNAPBACK}>

ами освен да кажа.... -дано са оспели :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...