Jump to content
Matrulian

Паста за полиране на боята - Turtle Wax Colour Magic

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте, колеги и колежкиАкорда ми е черен (патладжанено много тъмно синьо с червени перли в боята - COLOUR: TYPE A, BLACK).Купих си "Turtle Wax Colour Magic - Blue" от OMV, поради липса на Black (имаше бяла, червена, синя и зелена).Въпроса ми е дали Blue e ok за черна боя като моята и дали примерно White е само за бели бои, Red - за червени, Green за зелени, Blue само за сини (тъй като доколкото разбрах пастите са пигментирани) или тези цветове на шишетата означават нещо друго.Всяка информация по въпроса, би ми била от полза - неискам да си прецакам боята :)

Редактирано от Matrulian

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да пигментирани са .При третиране на детайлите с такава паста се покриват разликите в цвета на детайли от няколко нюанса.:) Които се появяват след репарираща интервенция,са да се уеднакви цветът.

Редактирано от aleksandur

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

T.e синята паста няма да ми свърши работа за черната боя ... кофти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, а COLOUR: TYPE A, BLACK не ти ли е цвета на интериора?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този цвят го пише на колонката на шофьорската врата, и мисля че е за цвета на боята, защото интериора ми е плюш и няма нищо общо с черното освен таблото, но незнам да има табла с друг цвят освен черен.Между другото, намерих си Turtle Wax Black на едно друго OMV и ако на някой му трябва синя да свирка, ако не - ще пробвам да я върна с касовата бележка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...