Jump to content
Викитита

Хонда Сивик 2007

Recommended Posts

Здравейте,Може ли някой да ми каже за Хонда Сивик 2007 бензинов двигател 1,8 16V, при смяна на съединител необходимо ли е да сменя и маховикът!? Доколкото разбрах при дизеловия двигател вървят заедно Съединител и маховик! При тази така ли е?Благодаря предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако е европейския(хеч) е R18A2Ако е американския или японския (седан, купе ) е R18А1Колегата( колежката) говори и за дизел, т.е по-вероятно е да става дума за хеча.На 1.8 е възможно да не се сменя и маховика, но в дилърските сервизи го правят по преценка

Редактирано от mаrto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мерси за инфото, но аз не знам кой от изброените от теб модели е колата, която аз гледам! Давам линк, ако може да ми кажеш нещо повече!? Колата е вкарана от Италия! Искам да знам за съединителя, защото ми е определящ фактор!http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11300638741011219&f1=details

Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колата е европейска, т.е R18A2. Карам същата 2008 година. За разлиака от дизела 2.2 тези рядко са за смяна на маховика.Според мен най-добре да я закараш в оторизиран сервиз - Бултрако , ЮбиКо , да и направят преглед.На пръв поглед от снимките: Има инсталирани афтермаркет ксенони, топката на скоростите е сменяна , с неоригинални джанти е, май са 18-ки.Проблемни места да гледаш:1. амортесьори и окачване2.помпа на съединителя,3.Касетата на педала на съединителя4. акумулатора 5. фабричната алармаЦената е добра според менУспех

Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за изчерпателната информация! Наистина ще ми е от полза! Надявам се да е моята кола и да продължим да обменяме инфо!Приятна вечер.......;))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...