Jump to content
4ushi

ПМ-КОНСУЛТ не функционира вече ?

Recommended Posts

Колеги знаете ли ,че фирма "ПМ-КОНСУЛТ" не функционира вече както и сайта за пазаруване http://pmconsult-bg.com/products.htm ??? :blink: И то от една година,а мисля, че преди няколо месеца имаше повдигната тема за покупки от този сайт , но не успях да я намеря с търсачката :huh: ?!!Вярно ли е това ??? Някой има ли инфо по въпроса ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, и аз не мога да го отворя. Не знам Пламен дали се занимава все още да вкарва...ако искаш му звънни и го питай ;) Инфото от сайта е следното:ЕТ "ПМ Консулт - Пламен Момчев". София тел.: 0898 855 900, Пламен Момчев. office@pmconsult-bg.com · plamen@pmconsult-bg.com.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно за това писах темата понеже сайта си се отваря и даже си разглеждам всичко , кликни върху линка колега той все още функционира. Звънях му и той каза ,че вече я няма фирмата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тогава се преориентираш към друг, който вкарва неща от САЩ :lol: Какво ти трябва?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата Пламен, ПМ-КОНСУЛТ наистина вече не работи от няколко месеца :( но се съмнявам че ако може, ще откаже помощ или съвет, много коректен и точен човек :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...