Jump to content
atanasoff

Civic EK4 VTi с Cruise Control(автопилот)

Recommended Posts

Предполагам все някой от форума го е правил това... а то е - възможно ли да е си оборудвам хондата с круиз контрол. Става въпрос за сивик 6та генерация 1.6 VTi '96ти набор. Напоследък взех да правя по-големи преходи на извънградско и взе да ми липсва тази екстра... не че някога съм я имал, но съм карал коли с круиз и е голям релакс шофирането...Моля колегите, които са наясно с нещата, да ударят едно рамо - как би могло да стане това...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

копчета на волана за управлениеБутон на таблотоМодулАктуаторИнсталацияСега като разгледах мануала :)Не е много сложно май :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ги поръчвам от ибей и да мислим дата за монтажа? Май май? :D

Редактирано от directora

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

копчета на волана за управлениеБутон на таблотоМодулАктуаторИнсталацияСега като разгледах мануала :)Не е много сложно май :)

http://www.honda-tech.com/showthread.php?t=2650380Нямам време да превеждам, но се надявам да помогне :D !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да поръчаш, ама ги няма буксите за инсталацията, а без тях не си е работа :)

Редактирано от kalos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.honda-tech.com/showthread.php?t=2650380Нямам време да превеждам, но се надявам да помогне :D !

Малей... толкова много жици... почнах да се плаша... Май си е сложничко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една уникално щура поговорка."Кеф цена няма" иначе тва зе да ме влече доста е яко. Успех ако се решиш:thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре бе не се плаши не са много, на снимките тези нещо са се развихрили :)От модула ти излизат 16 кабела (май толкова ги гледах), а останалите елементи са с по 3-4 до 6 кабела :)Само преди да си поръчл модул гледам има разлика дали ще е за АТ или МТ т.е. автоматична или ръяка скоростна кутия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще следя темата с интерес, и аз съм мислил по въпроса но в момента не ми се отделят финанси за това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи писах на един от щатите и ми обяви цена $400 за всички модули на системата, реши да изкара някой лев от мен явно :)Директоре за пробата може да вземеш един управляващ модул и един актуатор (с жилото към него) и да се тества, да не се набиват парички по бутончета :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия се забавляват с цените...Ако уцела добра оферта от ибей ще се нагърбя да ги купя тия работи и да напрайме теста :) Че тия бутончета по-скъпи от горивото баси :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето ти една 5та ген. с круизконтролер :lol: зна4и би трябвало да се справишсори за спама,ама някои знае ли на кои е тази канадска кикимораhttp://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11302000400860315&f1=details

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 6-ген купе siR и имам крузконтрол мога да ти кажа че като е карам аз без автопилот гори повече от колкото ако е пусна на автопилот с около литър на 100км.

По горе са ти изброили какво ти трябва но са пропуснали да напишат SRS лентовия кабел на волана не го ли намериш това,и да е читаво няма смисъл да го почваш Публикувано изображение

На таблото с уредите трябва да го свалиш и да видиш дали имаш допълнителна букса от 3 до 5 кабела е зелена на цвят ако нямаш пак става , ще видя да направа няколко снимки ............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е задължително да се слагат на волана тези копчета :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...