Jump to content
mitaks

Honda civic coupe

Recommended Posts

Колеги помагайте взех си honda civic coupe и имам проблем hondata е с 16 джанти 205 на 45 и като мина и на най-малката дупка и опира отзаде по веждите посаветвайте ме какво да направя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега вземи си само едни спортни пружини и си готов

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е по-голям спам скоро не съм виждал, честно! Собственика на колата кара не със 4 а със 16 джанти :lol: и в резултат идват множко и опират. А другият колега го съветва да си вземе спортни пружини, които ще понижат още колата, та да опира още по-качествено. :oЗа да не съм офтопик @ honda coupe - така с кристално кълбо не става. Кажи какъв е офсета на джантите, колата има ли спортно окачване, няма ли. Дай възможно повече информация, за да могат колегите да те посъветват адекватно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко ти е широка джантата и колко е изнесена? Миналата година бях с 16-ки 7,5J i ET 35, огънах ръбчетата на калниците и пак стържеха от време на време а съм със "спортни пружини" на сток амортисиъори.Имаше колега с жълто кони и понижаващи пружини, мисля , че той нямаше промблеми, но той да си каже :oП.п. колегата ме е изпреварил с въпроса

Редактирано от Mad`Head
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Преди да пуснете тема, използвате Търсачката! Много вероятно е това, което искате да разберете, да е вече разисквано. 2. Заглавията на темите е крайно желателно да са обяснителни, изчерпателни и в съответния раздел. Теми от вида "Вижте..." (или по-лошото "Vijte") ще бъдат директно модерирани! Примери за лоши заглавия са: "Помогнете ми", "Имам проблем", "HELP: PROBLEM", "ПОМОООЩexcl.gif!!!", "Molqvi kajete .......", "nqkoi znae li..." и т.н. Пример за добри заглавия са: "Търся ключалка за контактен ключ за АХ" 3. При пускане на нова тема опитвайте се да бъдете крайно изчерпателни, за да няма куп въпроси отдолу, отправени от други участници. Това е във Ваша полза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...