Jump to content
manch

Магазин Пловдив и региона

Recommended Posts

Колеги, кажете добър магазин за акумулатори в Пловдив и региона. Да предлагат там диагностиките, който се правят когато се продава акумулатор и съответно да има и такива като за нашите автомобили.Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, кажете добър магазин за акумулатори в Пловдив и региона. Да предлагат там диагностиките, който се правят когато се продава акумулатор и съответно да има и такива като за нашите автомобили.Благодаря.

http://www.bgmaps.com/map/plovdiv Колега ето от тук си взех аз акумолатор,има два,три модела за нашите коли,аз се спрях на Банер 45 ампера цена 120 лв. гаранция две години,като правят замервания,и можеш да ходиш на всеки 4-5 месеца да ти го проверяват!Аз има дадох стрия ми акумолатор и ми слалиха 10 лв. Мой приятел също с хонда и той си сложи същи и за сега и двамата сме доволни!Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АCdelco до тета се намира правят дигностики с 5 години гаранция са.препоръчвам ти си земеш такъв,аз съм много доволен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз днес си смених моя в ауто про 128 лв бош силвър с три години гаранциякогато ти заверяват гаранцията си минаваш преглед дали ти зарежда генератораза отечки и каквото е необходимо .адреса е:autopro, гр. Пловдив, ул. Коматевско шосе 27 /до магазин Петер/, телефон за връзка: 0886/272103; 0894/677447 - Асен Лангаров;)надявам се да съм бил полезен

Редактирано от RIFTO
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...