Jump to content
ocean

Теч от витек соленоид

Recommended Posts

Здравейте.Проблемът ми е следния,след смяната на въпросната гарнитура тя пък взе че протече много повече от старата.Иняче почистих с кореселин и монтирах всичко чистичко.След седмица пак направих същото самоче намасах тъничко с КУРИЛ или н.т.Искара три дена и сега гледам че пак е протекла,малко но си тече.Дали данея залепя.Имам червен силикон на 300градуса но ме притесняват цедката и няколко тесни дупчици в соленоида,дане запуша нещоМислех че ще се оплатни без лепила и други плесканици,сепак гарнитурата е оригинал Хонда и за тези пари трябва да не теква още десет години но уви.Дали не бъркам нещо,вие как ги сменяте,някой да е лепил там със силикон?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При добра оригинална гарнитура,трябва да монтираш без силикон.Аз съм го правил това няколко пъти и не протича.Сигурен ли си ,че тече от там,а не отгоре от тапата на разпределителният вал?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах като беше свален соленоида и тапата над него е суха.Сутрин като запаля и го виждам как излиза масло от него.

Редактирано от ocean

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намазах със силикон и залепих витек джаджата.Утре ще паля и като покарам ще се види но ме съмнява да текне,най много да запуши някой от тези тесните маслени пътища.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...