Jump to content
respawn

Въпросче за ел.огледала

Recommended Posts

Здравейте колеги,поради причина ,че немога да си намеря пусто ляво огледало стана от 4 месеца ще се наложи да си сложа ел.огледала ,защото такива има от кого да взема. Въпроса ми е следният дали колата има заготовка в самата инсталация и какво ми е нужно за цялата конверсия, като цяло знам за ел.огледалта+тяхното окабеляване и букси, копчето за регулиране на таблото ,и модула за управление. Ако взема всичко това работата bolt on ли е или трябва да се играе с инсталации,кабели букси и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея за кво иде реч ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея за кво иде реч ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега най вероятно ще имаш някаква заготовка .Но не е гаранция че ще е съвместима .Ако още не са свалени от донора прегледай там инсталацията но как и да го мисля не би трябвало да имаш няккакви особенни ядове при монтажа.Стига тоя дет ги сляга да има понятие от тоци .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега най вероятно ще имаш някаква заготовка .Но не е гаранция че ще е съвместима .Ако още не са свалени от донора прегледай там инсталацията но как и да го мисля не би трябвало да имаш няккакви особенни ядове при монтажа.Стига тоя дет ги сляга да има понятие от тоци .

немисля че има инсталация ....ако вземаш ел вземай ги с инсталацията на вратите и под таблото ....иначе ще трябва ти да си пускаш жици
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...