Jump to content
Guest KnownHow™

За тези които ползват ЕРС

Recommended Posts

Guest KnownHowâ„¢
Публикувано (Редактирано)
:) Намерих нещо интересно, относно това как да накараме Програмата ЕРС да работи без да използва CD-то. За съжаление точно това обяснение важи за версии на програмата от 6.00 и нагоре. Но по почти същия начин аз успях да накарам и моя EPC v1.00 да работи от HDD, а също така му оправих и датата. Вижте това за ЕРС 6.00 ТукАко някой, който има версия 1.00 се интересува как става, да ме пита.Това може и да върши работа и за версии по високи от 1.00, но още не съм го проверил. :rolleyes::D :D А най добре да публикувам и това за версия 1.00, но след празниците, че трябва да го напиша. :D Редактирано от KnownHow™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

искам и аз този каталогкаде мога да си го изтегля или някой да ми го копне :rolleyes::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

:) Намерих нещо интересно, относно това как да накараме Програмата ЕРС да работи без да използва CD-то. За съжаление точно това обяснение важи за версии на програмата от 6.00 и нагоре. Но по почти същия начин аз успях да накарам и моя EPC v1.00 да работи от HDD, а също така му оправих и датата. Вижте това за ЕРС 6.00 ТукАко някой, който има версия 1.00 се интересува как става, да ме пита.Това може и да върши работа и за версии по високи от 1.00, но още не съм го проверил. :rolleyes::D :D А най добре да публикувам и това за версия 1.00, но след празниците, че трябва да го напиша. :D

Версия 6 я нямам - последната ми е 5.3 засега :-)Инак използвам Демон Туулс и не използвам СД-то, не виждам смисъл да си играя с Реджистри.ПП: Това за датата е чудесно - просто е и работи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KnownHowâ„¢

Можеш да изтеглиш от ТУКА Един Nero Image и от него с Nero да си направиш самото CD. Това е Инсталационен диск на EPC v 1.00. Имай предвид, че файлът е доста голям, около 600МВ и ще ти е необходим Download Menager. В случай, че не става, мога и да ти го копна, но трябва да дадеш координати къде да ти го изпратя. Между другото, имам и версия 5.03 но в нея липсват моделите произведени преди 1987. Така че избирай! :):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

мерсище пробвам да го изтегля а ако не успея на някоя среща може да се разберем да ми донесеш едно копие :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

А я за неппросветените да кажете какво е това ЕРС??? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Electronic Parts Catalogue

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ахам,и за какво точно служи???Съжелявам че задавам такива въпроси,ама.... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eftimov

...и има ли почва то у нас? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KnownHowâ„¢

А я за неппросветените да кажете какво е това ЕРС??? :worthy:

:worthy: За непросветените: EPC означава Electronic Parts Catalogue - , което на български език ще рече: Електронен каталог за части. Това е онази програма дето като отидеш в магазина да си търсиш части, първо те питат за номера на шасито на хондата. Въвеждат го и моментално разбират всички подробности за твоя автомобил. Въз основа на това може да се намери точната част. Програмата е много хубава. Разглеждал съм различни каталози на много марки коли но този е направен по-добре от повечето програми. Илюстрациите са добри, веднага се виждат местата и връзките между отделните детайли и агрегати , абе готина е програмата. :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Значи си я дръпвам да се поровя и аз :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...