Jump to content
Player101

Стар модел маратонки

Recommended Posts

Ако знаете сайтове за продажба на стари модели или пък точно име на модела, или пък къде да ровя - споделяйте.

 

Публикувано изображение

Това е модела. През далечната '98-си купих такива за 148лв. и оттогава се бия у главата, че не си взех поне два чифта :) . А тия маратонки бяха убиец... единствения модел, който някога ми е допадал ;) .

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Този сайт са ги предлагали според чичо Гугъл. Руски каталог с доста модели. Успех :) Редактирано от Gaze.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даам и аз издирвам един модел Adidas от същия период. Adidas Spitfire Lo е модела, но не мога да го намеря със сника както ти. От онези години маратонките бяха много хубави и качествени. Сещам се за поне 3 модела дето бих си взел и сега. Ако някои намери да пише.П.С. Плейър ти от къде я намери тая снимка? Кажи да потърся и аз снимки на моделите дето търся!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимката е от ТУК . Как я намерих незнам, луд късмет и много гугъл :) . И това е единствената снимка която мога да намеря на тоя модел... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ТУКА също има линкове. А този пич от горния линк е някой луд колекционер. Кой знае кви шукарийки къта. :) Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Така, тия е ясно, че ще ги гледам само в музея(и то виртуалния :) ), затова нататък.

Някой мяркал ли е такива из БГ?

Публикувано изображение

Публикувано изображение

ADIDAS Goodyear Racer Men's Motorsports Shoes

Пък ако някой е носил, да каже биват ли ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, тия ги знам ;) . Въпоса е дали някой ги е "търкалял", да знам дали си зслужава набутването.

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз миналата година изпуснах ей тоя модел на Адидас Гудиър Стриит: Публикувано изображение

Бяха точно моя номер, черни, с черни ленти със златисти конци, абе точно каквито исках, и едната се оказа дефектна ;) Така и не заредиха повече от тях.

Този модел белия с черната лента е хубав. Не съм носил но ми напомня на един стар модел на Джордан.

 

П.С. Тея старите дето ги търся ще ги снимам че още ги пазя някъде :D и ще ги покажа :D

 

П.П.С. Тъжната истина тук, както и за почти всичко вече е, че вече не ги правят като едно време. :)

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам този модел на goodyear, само че е бял с сини ленти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви един Search Engine: дал съм пример с Adidas Goodyear. Един от горепосочените модели го намерих, за другите - търсете по-конкретно. П.П. @ Zarrick, ако имаш предвид, че Adidas не ги правят като едно време, много зависи от къде ги купуваш (конкретно за тях говоря). Аз съм експлоататор на спортна екипировка и мога да ти кажа, че Asics, Slazenger и Spalding обувки са с качеството, каквото е било винаги - отлично! Нали не очакваш една обувка да е идеална едновременно за футбол, спорт в зала и за разходка в планината ?!?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bai_Georgi,прегледах ги и тези. Прегледах и почти всички линкове, до които успях да се докопам. Само в ибей съм прегледал 99 страници с по 200 маратонки на страница :dry: ... после само маратонки сънувах :lol: .Сигурен съм, че ZaRRicK има предвид времето, когато маратонките бяха МАРАТОНКИ, мнение, което споделям и аз :lol: . Сегашните според мен не могат да се сравняват със старите нито по разнообразие, нито качество(не визирам всички марки, просто личен опит).Колкото до втория модел, който търся, най-близкото място, където го намерих е Полша. Има и в ибей, обаче там номерата са толкова големи, че както каза един колега стават за "калъфи за цигулки" :lol: .Май пак ще ударя греда, имам някои познати навън ще пробвам при тях да видим дали някой може да направи нещо по въпроса :lol: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом така стоят нещата, май най-добрият вариант е наистина с познати от чужбина. Един авер, хандбален състезател, точно от Полша си поръча някакъв желан спортен модел, чрез негови колеги от работата - поляци. Т.е. искам да кажа, че може и по този начин да пробваш :) Успех и дано да намериш това, което толкова много търсиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега погледни това http://cgi.ebay.co.uk/90-S-VINTAGE-ADIDAS-EQUIPMENT-TORSION-MERCURY-SHOES-EQT-/320688010074?pt=UK_Men_s_Shoes&hash=item4aaa7eb35a Не е точно това което търсиш , но само това намерих из ebay . :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,търся един модел на Адидас,но му забравих името.Имаше преди около 2 години.Бяли,с външен език,сиви ленти и сива емблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така и така е повдигната темата искам да попитам някой знае ли има ли място където се продават старите модели на адидас ? не говоря за аутлетите ами някъде където се продават още по старите модели

Редактирано от Clinku

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://cgi.ebay.de/90-S-VINTAGE-ADIDAS-EQUIPMENT-FEET-YOU-WEAR-SHOES-80-S-/320734215573?pt=UK_Men_s_Shoes&hash=item4aad3fbd95#ht_3456wt_1270Това е доста близък модел сякаш. Редактирано от Fero

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...