Jump to content

Recommended Posts

колеги реших да закупя направо една INTEGRA 1.8 Type-R ,някои ако има наблюдени да е карал такава кола ,моля да сподели впечатленията ,плюсове и минусу ,колата е 98 година

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип тази кола няма минуси :tooth: или пък да е с този мотор Тайп Р 200 к.с .. :rolleyes: За наблюдения можеш да попиташ BOSS`HOGG той има такава кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай я колега, това е колата!Какви плюсове и минуси, щом си се насочил към нея, трябва да знаеш за какво става въпрос, а и тук във форума има 2-3 броя, нека колегите, каращи това съвършенство да кажат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип тази кола няма минуси :tooth: или пък да е с този мотор Тайп Р 200 к.с .. :rolleyes: За наблюдения можеш да попиташ BOSS`HOGG той има такава кола

Може и 190 коня да е.. (може би единствения - които естествео важи за бг само по трудно намиране на някои видове части ).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво, какво, какво за колата.... ами голяма лудост е..... мотора си е пълна мания ц6 :rolleyes:вземай без да се маеш...... няма как да те разочарова:tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мотора е май В18C5 190 к.с ,чакам тази вечер да ми кажа повече инфо за колицата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

другия вариант е сивик 2,0 К20А2 tupe-r 200 к.с ,защото като пари са ми на кантар Публикувано изображение

Редактирано от nanizealot

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз бих заложил на Интеграта, от чисто фенска гледна точка. Просто е по-рядък автомобил.@DohcVtec - и защо да не е B18C5 :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

K20 > B18, а е и по-нова, щом ти е на кантар! Кажи къде си ги намерил и за какви пари горе-долу, тъй като са мн рядко срещани по обяви!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интеграта е от швеицария ,много добът семеен приятел вкарва коли ,сивика е от Англия пак приятел ми е орежда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест сивика е с десен волан?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааам ...............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...