Jump to content
NANI

Може ли волана да стане по-лек?

Recommended Posts

Здравейте отново приятелиПубликувано изображение След удара преди около седмица,днес отново скочих в хондичкатаПубликувано изображение Да ,но... радостта ми бе помрачена,след като чух странно шумолене от двигателя.. Майстора каза,че това е хидравличната помпа и поради загубата на хидравлично масло при удара(сложихме ново след ,като колата беше готова) се е появило това стържене,но когато се разсее по цялата система маслото,шума ще изчезнеПубликувано изображениеВярно първоначално шума беше много силен и започна постепенно да изчезва,но все пак се чува още малко. Волана също ми се струва малко по-твърд и това ме дразни-все едно карам Лада,дори коли ,които нямат хидравлика имат по-лек волан...та въпроса ми е- Има ли начин да се направи по-лек и колко би ми струвало? Благодаря предварителноПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 - 3 пъти пълен ляв - десен волан и всичко трябва да е ток, ако продължи товара с волана - нова помпа / или втора ръка /, все тая.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро на едно БМВ сменяхме маслото в хидравликата и с новото като взе да се пени и да шуми и волана почти като без хидравлика но след около седмица постепенно утихна и всичко си стана ОК.По принцип колегата е прав на повечето коли няколко пъти ляв-десен и всичко е готово но има някои по капризни-незнам хондата каква е на моита не съм сменявал.Огледаи дали нямаш някои спукан маркуч от които да смуче въздух,ако няма покараи 2-3 дена така и ако проблема не изчезва може и да си за помпа.Провери си и предницата след удара-може и тя да ти е проблем за тежкия волан-но само в движение.

Редактирано от росенKN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско.Значи ще изчакам още малко,иначе с предницата всичко е наред,даже ми се струва,че вози по-добре от предиПубликувано изображение Но,ако има спукан маркуч,ще падне играчка докато го открия,защото около мястото на удара всичко е оцапано с хидравлично масло и трудно ще се установи от къде идва евентуалния течПубликувано изображение Май ще трябва едно измиване на мотора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...