Jump to content
kraichev

obd1

Recommended Posts

колеги много е просто тябва трябва ми само схема на буксите на obd1 каде да закача 4-те жила на ламбда сондата и тяхните цветове колата е сивик 5 мотор d15b2 обд0 кам б7 обд1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колега прочетах тези две големи теми но пак не знам точно тези 4 кабел от ламбдата каде да ги запоя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де не сте достатъчно активни и не искате да ми помогнете днес цял ден чета стигнах до извода че на тази четирижилна сонда трябва да и вържа изводите така : бял кабел-signal wire на буксата на компютъра D 14 (p02s) , зеления кабел-signal ground на буксата на компютъра А 6 (р02н) другите 2 черни кабела за някои + при контакт ? е така правилно ли е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WHITE: Signal WireGREEN: Signal Ground2 BLACK: Both black wires are the heater circuit wires.Using a P28 ECU (and should work for most obd1 ecu's with 4-wire controls)Run O2 Sensor signal (white) To D14Run O2 Sensor signal Ground (green) to D22 (or any good Ground) Run O2 Sensor Heater Circuit Control (black) to A6Run the other black heater circuit power wire to (A25) or any good switched +12VDC source.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря много ще поразсъждавам върху този отговор и ще деиствам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...