Jump to content
4ushi

Как да повиша клиренса на Англичанката

Recommended Posts

Здравейте колеги, знам че всички искат да свалят колите си по ниско, но мен ме интересува как става повишаването на клиренса (за англичанка говоря)? Мислил съм за по дълги пружини съответно и амортесьори за тях, но ще се получи ли не съм наясно. ;)

Редактирано от 4ushi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С малко по високи гуми примерно ;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

185/60R15 и си готов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше първото което бях решил ,но не го споменах заради по високия разход на гориво както и повече тормоз на мотора с по големите баници. Ако беше дизелов автомобил не бих се замислил . Идеята беше за пружини и амортесьори , става или не става?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ти качи разхода - ако градско го качи, то извънградско ще падне, но всичко това е толкова минимално, че няма да го усетиш изобщо.Варианта с гумите ти е най-евтиния (особено, ако и без това трябва да ги смениш).Ако решиш да пипаш окачването - там колегите да кажат.УСПЕХИ !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са за смяна гумите ,нямат и две лета каране на около 15000 км са ,че може и толкова да нямат. Мерси все пак за мненията които ми дадохте .Ще помисля пак какво да правя.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм мислил да подлагам 1-2-3 парчета от гума над горните тампони дето се хваща пружината+амортисьора с 3-те болта за купето. парчетата си мислех да ги режа от страни не от грайфера но повдигането няма да е много но предполагам на мен ще ми е достатъчно. Иначе един стругар би могъл да измисли доста неща дори и нещо подобно като при койовъри дето реголират височината с "гайка"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...