Jump to content
Riko_Chervenia

Срещи Пловдив.......

Recommended Posts

колеги последно каде се събирате през седмицата защото в сряда не видях никои на пощата

срещите не са на пощата а пред входа на стадион пловдив на паркинга ;) аз самият несъм ходил от около месец и малко ноо последно там бяха изместени :oops:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз попринцип сам от видин но имам планове за празниците да ги прекарам в пловдив ако има някакво савиране може да доида да се запознаеме ако може разбирасе :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз скоро не съм ходил (Сряда съм по график до 7 :D), но тази седмица ще се постарая да отида в 19:00 на гърба на стадиона ;) , но нещо ми се джъткаше в група събота или неделя, че скоро не съм си правил обиколка из планинските пътища :) Ако има някой навит да пише или на ЛС да му дам номера ми ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ще имали месечна среща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също искам да дойда на събирането тази вечер .. ще има ли такова и къде :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай :)Срещите се състоят на паркинга на гребната база,но не платеният с бариерата,а този откъм жп линията за Карлово,там където е зала Чайка на стадион Пловдив ето и темата за седмичните срещи ;)http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=31979&pid=1057249781&st=2880entry1057249781

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде четох,че на 26-27 в Сливен ще има драг! Ако някой е чул нещо по-подробно нека да сподели.Мислим няколко човека да отидем и ако някой иска да направим групово ходене нека също да сподели.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.facebook.com/events/195926683862070/Аз имам мерак да ходя но си мисля да е само за 27-ми, инъче трябва да се измисли някакво преспиване в Сливен ... което за момента не ми допада много като идея ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви напомня че днес стартира Рали Средна гора, довечера в 9 ще има нощен етап в града, а утре и вдруги ден ще има етапи в околията. Някой ако идва насам да звънка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

http://www.facebook.com/events/195926683862070/Аз имам мерак да ходя но си мисля да е само за 27-ми, инъче трябва да се измисли някакво преспиване в Сливен ... което за момента не ми допада много като идея ...

Ич не ми пука,ако тряя в колата ще спим ,но сме там!!! Сутринта на 26-ти пътуваме на там!!! Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...