Jump to content
GymFlex

Изгоряло осветление май ?

Recommended Posts

Имам проблем с осветлението на паналa за парното и незнам как да го разглобя, страх ме е да не счупя нещо и за това се обръщам за малко помощ предварително благодаря ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коя година ти е civic-a ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърси в технически-spas21 беше пуснал тема,там е описано как се оправя. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го имам тоя проблем на същата кола;) Светеше си до последно и като си сложих СD-то угасна,търсих бушон за там ама маи няма...!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същия проблем, пак съм с същата кола! Като мина през дупка угасва, като мина през втора светва, като го ударя пак светва! Ама последия път го ударих с злоба и вече от 2 дни нямам тоя проблем :D:lol::) ! Но имам странно чувство, че отново ще се появи, когато мина през някой по-голяма яма :hondarulez::lol::worthy: .

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаахахаха Doom ти на твоето осветление поне си го виждал да свети. Аз от 6-7м я имам моята и не съм което е доста дразнещо.Дано някой изкочи и да обесни как се разрешим проблема че доста хора май берем яд с тоя модел с тия лампи ххахаххаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ццц голям проблем отваряш сменяш крушките и краи много голям зор :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там е работата че незнам от каде се отваря ..... за това питам. Да не се правим на калпави майстори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както е казал danail - и аз съм виждал тук из форума , подробно описано, как се вади централната конзола. Потърси, не вярвам да изтрият нещо толкова ценно :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то това е за 5-та генерация. аз до колкото видях колегата Gymflex е писал "Civic coupe d16y8 " ,предполагам това е 6та генерация купе,не 5-та :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз отидох до един дето се занимава с кар аудио и такива неща от сорта и той не успя да го отвори! :) И викам остаи аз ще си го блъскам от време на време!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то това е за 5-та генерация. аз до колкото видях колегата Gymflex е писал "Civic coupe d16y8 " ,предполагам това е 6та генерация купе,не 5-та :)

Прав си! Извинявам се за грешката...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста зор май ще видим с това пусто осветление

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че колегата maniakk може да ти помогне.В неговата тема бях чел че на своя сивик 6та е сменил централната конзола на таблото с такава от civic 99-00 демек EM1.За да се направи тази процедура трябва да се свали цялото табло...Според мен той може да ти помогне :rolleyes: Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разглобих всичко, но пак нищо не направих немога да искарам панела на парното и това е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моето осветление на парното от едната страна не бачка,и като го ударя или влезна в дупка се оправя. Отделно ми избяга и половината от светлините при скоростомера и пепелника...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...