Jump to content
Japan_PoweR

Помощ при избирането на лого за табло

Recommended Posts

Колеге от 2 дни ровя в гугъл и немога да намеря вертикално лого за таблото понеже таблото ми между температурата на водата и Бензина между тях има някакви надписи P,R,D,D1,D2,D3 които много ме дразнят надписите стоят вертикално посредата между двата уреда които по-горе сам посочил.. Та някой може ли да ми НАМЕРИ подходящо лого задължителнода е вертикално, което да залепя върху тези означения.. така че хем да не се виждат хем нещо да ме радва като погледна....п.п. Знам че е малко голфаджийска тази работа но се пак хондата ми нее автоматик за да ги има тези работи..сега сигурно някой хора ще пишат да си намеря обикновено табло, но не ми се дават излишни пари на сегашно време...аа и друго да кажа размера няма значение и без това ще минава през фото-шопа..Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак дай някви насоки на какво да е това лого, надпис ли, картинка ли, цветно ли или пък не?!

Eто първите три за което се сетих(не намерих лого на муген, на което надписите да са вертикално, затова просто го обърнах):

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега също така , можеш да си принтираш каквото на теб ти харесва , в какъвто на теб ти харесва цвят , без да си играеш да търсиш готово такова , и то върху каквато хартия решиш за най-удачно.В някой копирен център , казваш надписа или какво лого искаш(или и двете) и пичовете започват веднага да ти показват сякви варианти на това коети си заявил.В Плевен , поне на мен ми изработиха едно лого , описах и какво искам да представлява и с няква там програмка , веднага ми показа поне 40 разновидности на "нещото" което и аз незнаех как точно искам да изглежда :) .

Редактирано от upda7e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

попринцип несъм се насочил към конкретно лого.. или цветно или безцветно... се все пак.. MUGEN нее лошо като идея!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега щом ще минава фотошоп направи го вертикално там, или няма ти да се занимаваш ако ти е проблем аз мога се пробвам да ти спретна нещо.

Редактирано от Balinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега щом ще минава фотошоп направи го вертикално там, или няма ти да се занимаваш ако ти е проблем аз мога се пробвам да ти спретна нещо.

Ето нещо на бързо дано върши работа http://img829.imageshack.us/img829/2421/pageejt.jpg .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега добре ми изглежда да пробваш с лепенка "Civic" разположена така както ти искаш примерно в сив или бял цвят мисля,че стой добре.Могат да ти я направят в всяко рекламно студио. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...