Jump to content

Recommended Posts

Здравейте.Случи ми се нещо странно колата беше на охраняем паркинг за една нощ и към 4 часа вечерта се е вклучила алармата и е свирила до сутринта.След като отидох акомолаторът беше паднал ,а охраната каза ,че се е задействала сама. Та вапросат ми е вазможно ли е да се задейства сама алармата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко странен въпрос но ще ти отговоря,да възможно е,всичко зависи от това как е настроена,моята е с три позиций на чувствителност тоест на позиция 1 се включва само при лек допир а на 3 дори да я риташ не се включва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че е възможно колега, за евтините аларми даже е "задължително" или въпрос на време. От доста години имам наблюдение.

Колега Ротманс, добре е да правим разлика между допир и удар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начини да ти се вкл. алармата много...Ето няколко варианта: Индикаторите на вратите да са дали на късо и да си мисли че има отворена врата.От вибро сензора... От обемния датчик иии друго не се сещам за момента :cool:п.п. За датчиците на вратите знам от опит... при влажно време или дъжд даваха късо. Заиграх се със силикона и сега нямам проблеми :)Най вероятно е от вратите, ако е било влажно времето...ама мина времето в което познавах на боб ;)

Редактирано от Кумчо Вълчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля да ме извините за невежеството колеги и сам ви благодарен за барзите отговори на вапросат ми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ето една аларма , с която няма да съжеляваш. (стига да ти я монтират сръчни ръце!)ЦЪК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офертата наистина звучи добре.А какво е двоен динамичен код и за какво служи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно, за динамичен код, се има предвид, че когато дистанционното се "представя" пред алармата (управлява), това става със код в началото на цикъла, ако при всяка команда подадена от дистанционното кода се променя, то това е динамичен код.

Идеята на това нещо е, да не може да се прихване идентификационния код на дистанционното и друго такова да управлява алармата ти за да ти откраднат колата например.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...