Jump to content

Recommended Posts

Да сте се сблъсквали?Знам какво означава,не знам какво я предизвиква.КОлата си пали и се движи без грижи? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ти се показва, на дълго или в града? При мен беше като я задържа с постоянна скорост и то над 100. Но нека ти разкажа аз какво направих:1. Смяна на инжекторите!2. Проверка на горивната система- запушени маркучета и тн!3. Смяна на ламбда сонда и горивен регулатор!4. Смяна на компютъра!5. Проверка на ТПС, Термо датчик, Ламбда сонда- директно от компютъра!Появата на тази грешка ми вървеше ръка за ръка с пълнене на бензин в маслото.Та смених бензиностанцията и за момента нямам проблем нито с бензин в маслото, нито със светеща лампа.Незнам какво да ти кажа, при мен беше това поне за сега. Иначе ако при теб се окаже нещо друго сподели. П.С. При мен също след светване на лампата колата запазваше нормално поведение.

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си горивния филтър/регулатор. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мамка му...друго си е някой да ти подхвърли макар и само едно изречение.Почти съм сигурен какво е.Сетих се че има "тунинг" по бензинопровода между филтъра и рейката.Нека само да се уверя като го сменя и ще пиша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...