Jump to content
juliano

Съединител

Recommended Posts

Здравейте колеги :) Карам Хонда Сивик Купе Д15б2 с глава от Vtec 1994 година и ми предстой смяна на съединител,но незнам какъв да сложа. :) Моля ви дайте ми предложения в нормалния ценови диапазон (200-250лв).Говоря за целия комплект (феродо,питискател и прочие) :) Благодаря предварително на отзовалите се :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Сивик Купе 94г е с D15B7 двигател... Седан и Хеч са с Б2 :)п.п. сори че спамя ... :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :) Карам Хонда Сивик Купе Д15б2 с глава от Vtec 1994 година и ми предстой смяна на съединител,но незнам какъв да сложа. :) Моля ви дайте ми предложения в нормалния ценови диапазон (200-250лв).Говоря за целия комплект (феродо,питискател и прочие) :) Благодаря предварително на отзовалите се :)

То ако ще е такъв комплекта, от сега ти казвам че ще караш около 2 години с него! (И то ако не си гонкаджия:)) Ама щом си се занимавал да сложиш на Д15-ката В-тек глава значи си! Аз направих друго, купих си втора ръка съединител притискател и маховик, като феродото беше почти като ново, притискателя в прилично състояние, а маховика с 1 кг по-лек от предишния и това всичкото за 90 лева като смяната ми беше гратис (връзкарче съм). Виж ако и ти имаш някакви връзки използвай ги на макс!Това е от мен! Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2. Заглавията на темите е крайно желателно да са обяснителни, изчерпателни и в съответния раздел. Теми от вида "Вижте..." (или по-лошото "Vijte") ще бъдат директно модерирани! Примери за лоши заглавия са: "Помогнете ми", "Имам проблем", "HELP: PROBLEM", "ПОМОООЩexcl.gif!!!", "Molqvi kajete .......", "nqkoi znae li..." и т.н. Пример за добри заглавия са: "Търся ключалка за контактен ключ за АХ"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...