Jump to content
Т.Иванов

Сивик-Смяна на Блок

Recommended Posts

Налага ми се на сменям блока поради ред причини и ми попаднаха няколко изгодни от д16з9,д16а9 и д14а1 ... Може ли да се сложи на мястото на блока на д14а4?Предполагам няма да му трябват електроники окабелявания и т.н. за него или бъркам? Моля Помагаите.... Поздрави на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземаш си оборудван блок от едноваловата Д-серия.По отгоре в "Двигатели" ги пише кои са.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземаш си оборудван блок от едноваловата Д-серия.По отгоре в "Двигатели" ги пише кои са.

А от кои модели на Д серията ще паснат при мене без да се налада да пипам нищо друго?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D14A4;A3 ,мисля че и з6 ще пасне без проблемно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но дали наистина ще Пасне з6-цата. Някои виждал/правил ли е такова нещо???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С д16з6 мисля, че ще се сгъсти порядъчно,с оглед на по-малката камера на главата от д14 и по изпъкналите бутала на д16з6 - два фактора. Би се получило интересно. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С д16з6 мисля, че ще се сгъсти порядъчно,с оглед на по-малката камера на главата от д14 и по изпъкналите бутала на д16з6 - два фактора. Би се получило интересно. :)

И аз така мисля,но се притеснявам от това ако си взема блок от з6 и в момента на размяната да не остана изненадан че нещо не пасва или че трябва още неща да се вземат и такива работи,освен това дали няма да има и някои минус с тези изпъкнали бутала и малка камера........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се променя обема на камерата си мисля, че ще е добре да има някакви настройки, а твоето ЕЦУ не подлежи на чипване. Бих те посъветвал да намериш блок пак от 1.4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...