Jump to content
Kwot

Съединител Exedy

Recommended Posts

Здравейте, от скоро съм собственик на Civic MB4 (англичанка) с двигател D16W3 и съм адски доволен от избора си ;) Вярно че е по-рядък този двигател, но ми се струва че е почти идентичен с повечето едновалови 1.6 D серии без втек. Та направо на въпроса - съединителя взе да се обажда и скоро ще трябва да го сменям. Във форума доста хора хвалят Exedy и се замислям за тази марка, а и едно приятелче скоро ще си идва от щатите, та всичко се нарежда. Но се притеснявам дали ето този съединител : http://cgi.ebay.com/ebaymotors/EXEDY-OEM-CLUTCH-KIT-92-00-HONDA-CIVIC-D15-D16-D-SERIES-_W0QQcmdZViewItemQQfitsZModelQ3aCivicQQhashZitem3a62a30f4eQQitemZ250762956622QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories ще пасне на колата ми. Вярно ли е, че на всички Д серии между 1992 и 2000г са еднакви? Като че ли основното, което трябва да се гледа е това: Disc Outer Diameter: 210mm (8-1/4")Spline Teeth/Major Diameter: 24T - 7/8" Виждам, че според долната част на поста съединителя би трябвало да е съвместим, но все пак...знам ли... Дали тези параметри отговарят на моя двигател? Ако може и някой който е с такъв съединител да сподели впечатления ще е супер ;) Като цяло не търся спортни изпълнения, колата е евридейка и искам да си остане удобна и комфортна за каране. Как мислите, този съединител подходящ ли е, или да търся нещо друго?

Редактирано от Kwot

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този съединител е стандартен.Аз имам стейдж 1 Екседи и съм много доволен от него.Цената е добра,качеството отлично:rolleyes: .Взимай няма да съжаляваш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията колега, а имаш ли идея дали ще пасне на колата ми?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом го дават за всички Д-серии от тези години,би трябвало да ти стане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...