Jump to content

Recommended Posts

Здрасти!Колата е Црх с двигател D16Z5,та проблема е следния паля колата и я оставям да работи малко, и изведнъж гасне:Dпак пробвам но този път форсирам в момента в който настъпя педала и колата изгасва:cool:Някакви предложения?Пробвах търсачката,но ми изкарва само едни и същи резултати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти!Колата е Црх с двигател D16Z5,та проблема е следния паля колата и я оставям да работи малко, и изведнъж гасне:Pпак пробвам но този път форсирам в момента в който настъпя педала и колата изгасва въобще не реагира,също когато е в движвние на висока предавка все едно прекъсва не мога да го обесня подавам газ но никаква реакция.Не винаги го прави,даже рядко се случва но....;)Някакви предложения?Пробвах търсачката,но ми изкарва само едни и същи резултати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж да не е главното реле (някво реле беше) на помпата... Ако е то отиваш да ти го призапоят някаде и няма да имаш ядове...и аз имах този проблем само че при мен беше по брутално изгасна ми в движение и точно когато изпреварвах...И на място ми е гаснела но рядко, но все пак ми правише тези мизерии и по горно описаният начин си реших проблема...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо от горивната система ще е - филтър, регулатор, помпа - но няма вариант да е главното реле! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да не е.. Но моя проблем се реши така... При колегата може да е друго....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя номер със "пробвах търсачката, ама" и без нищо обосновано мноо ме кефи, по някой път се хващам. ;)Кажи поне какви са едни и същите резултати, какво не съвпада с твоя случай, какво съвпада до известна степен и т.н.По темата - виж си запалването, моята го правеше същия номер, но не мога да ти кажа от какво точно се оправи, защото сменявах кабели/свещи/бобина/комутатор/капачка/палец, и постоянно ги менках докато установя при кой от чарковете като сложа стария и се явява проблема, та последно май се установи че е от капачката и палеца. (по-точно от капачката, но ги смених двете на куп)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...