Jump to content
kalata_r3tr1

hyrox system

Recommended Posts

Извинявайте дочух това за хидросистемата и се заинтересувах малконякой потърпевщ има ли така да се каже....накой знае ли повече по този въпрос

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би ако бъдеш по-конкретен за "хидро системата" и обясниш за какво говориш някой ще може да ти отговори :P И потърпевш - как ? Да не искаш да кажеш вече използвал или вече изгорял ;)Но май ми се струва , че говориш за това ;) - http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=54100&st=0&p=1057162674&hl=%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4&fromsearch=1&&do=findComment&comment=1057162674

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е за това, което казва Тино - забрави!Браун газ - ;) Имам дузина колеги около мен - инженери, бяха се заели с експерименти на тази тема. Направи се клетка (генератор), купи се даже книгата от дъщерята на Юл Браун, където уж били описани някои подробности. След една експлозия се направи и т.нар "хидрозатвор", за да може да се получи пламък (горене) без да връща към клетката (генератора). След това се прави и генератор на импулси, за да се постигне резонанс и да се постигне отделяне на по-голямо количество газ с по-малко консумиран ток.......Слагаха се и разни не помня вече соли ли, основи ли във водата, за да се ускори процеса, сменяха се различни видове електроди и по форма и като материал...изобщо всичко е тествано :PС две думи - откажи се!Прочети и темата, към която Тино ти е дал линк.УСПЕХИ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега явно не си се вчел добре в темата , която аз съм постнал :D потърси из нет-а , има вече инсталирани системи показващи резултати

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега Тино,Мойте уважения - имаш доста мнения във форума и от тях съм останал с впечатление, че си доста...на ниво. Нали не се опитваш да покажеш обратното ?Не се заяждам по никакъв начин - приеми го просто като приятелски съвет. Недей да се хващаш на "този каза" и "онзи разказа"Спирам с приказките, за да не прекаля - моето мнение на база двете ми висши образования е съвсем ясно и категорично и мисля, че съм чел достатъчно когато е трябвало и не е нужно сега да чета по форумите рекламите на РЕВОЛЮЦИОННИТЕ ОТКРИТИЯ! В BMW форума в момента са предложени 1000лв на човек който рекламира такова устройство да докаже ефекта му. Да, ама не! :DУСПЕХИ на всички откриватели!

Редактирано от Honda user

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това , че не отричам на момента нововъведение и ми се иска "рекламните трикове" да са истина не ме прави никакъв освен оптимист :D Не стоя зад никоя теза и чакам хората хвърлили ръкавицата да си кажат сами :P А до автора , ако скоро не каже какво е искал да се разисква в темата , то тя ще бъде заключена поради незаинтересоваността му :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...