Jump to content
Stamenov

Блок Б20Б3 и глава Б16А2

Recommended Posts

Здравейте колеги, попаднах на тази обява http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=55664И така въпроса е моя дел сол Б16а2 по настоящем, да стане глава Б16 с блок Б20.. чувал съм че се получава добра комбинация,нека по-запознарите да изкажат мнение по въпроса, какво оше освен блока ще ми е нужно. И дали наистина има смисъл.. до колко ще се отрази на вървежа?? Да не стане много шум за нищо. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във форума доколкото знам има три б20 втек двете са на ЦР-В и един в сивик на колегата Dragi4. Живот и здраве скоро ще има и още :cool: Какво ще ти трябва - много неща: гарнитура за глава за б20, водна помпа от б-серия втек, маслена помпа от същото, ремък за интегра п72, външна маслена магистрала между блока и главата, раздвижни ролки, стругарска работа или специални пинове между блока и главата защото на втек главата отворите са по-големи от тези в блока (или обратното?!?) и някой който да го настрои като го събереш. Общо взето работата не е малко но резултата си струва. Но ако смяташ да я караш само в червеното имай предвид че тоя блок няма да издържи ако не са взети мерки преди това - разбирай ако ще го караш в стоковото му състояние

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тази комбинация ще имаш двг със степен 9,3/1 разрежда се мотора .С глава от б18... или B20Z блок е друго.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получава се нещо приятно за каране и в ниските и в високите до 7500 об.Но определено трябва да е в купе на сивик. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...