Jump to content
miroslav_stoev

Kарти Еко Приятели

Recommended Posts

Днес като се прибирах от работа спрях да заредя на бензиностанция Еко - досега не бях зареждал ,а съм чувал само хубави работи за тях. Касиерката ме попита с карта ли? - Не. Как мога да получа карта? К.- На сайта ни попълвате и посочвате от къде да си я вземете? Прибрах се ,седнах на пс-то - чакай да видя за какво става въпрос. В сайта им няма много инфо за картата (поръчах си все пак) , цъкнах гугъл да разбера нещо повече и какво да видя -Еко и VW. Та колегите от фолксваген форума имат някакви договорки с бензиностанции Еко , като си покажат картата на фен клуба им правят 5 ст. отстъпка на литър. Не може ли да се измисли нещо и с нашия фен клуб? (не знам дали има такава тема- търсачката не откри нищо)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега, някои карти явно са с фиксирана сума, а други с процент. Аз имам карта на Еко, с която отстъпката която ползвам е 2% от стойността на продукта. Такава карта (както е казала касиерката) може да си поръча всеки :shy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес като се прибирах от работа спрях да заредя на бензиностанция Еко - досега не бях зареждал ,а съм чувал само хубави работи за тях. Касиерката ме попита с карта ли? - Не. Как мога да получа карта? К.- На сайта ни попълвате и посочвате от къде да си я вземете? Прибрах се ,седнах на пс-то - чакай да видя за какво става въпрос. В сайта им няма много инфо за картата (поръчах си все пак) , цъкнах гугъл да разбера нещо повече и какво да видя -Еко и VW. Та колегите от фолксваген форума имат някакви договорки с бензиностанции Еко , като си покажат картата на фен клуба им правят 5 ст. отстъпка на литър. Не може ли да се измисли нещо и с нашия фен клуб? (не знам дали има такава тема- търсачката не откри нищо)

Попринцип може но просто е доста трудно не заради друго а не всеки зарежда от Еко :shy: Аз не зареждам от Еко.Карам с бензина на друга бензиностанция имам си карта към нея 7 ст. на литър и съм доволен.Но според мен няма смисъл понеже всеки може да получи карта за отстъпка на тези бензиностанции независимо каква кола кара и на коя марка е фен :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Какви сайтове, какви клубове :lol:Преди няколко месеца баща ми си извади такава карта за 5ст отстъпка понеже зарежда само от там. Та картата му я извадиха точно за 10 минути. Отстъпката е на всяко едно гориво по 5ст на литър. На бензин и на дизел не се усеща много, но аз примерно както зареждам газ на седмица си пълня 2 пъти бутилката която е 30л. т.е. на всяко пълнене спестявам 1.50лв, а на седмица 3лв по-малко, не е голямо спестяване, но пак е нещо :yes:сега като видях поста на fresh4y, той явно зарежда на Лукоил, там май картите бяха по 7ст на литър :shy:

Редактирано от jamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@fresh4y - То в Казанлък няма ЕКО, как да зареждаш там :shy::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На нациналната 2009 в Велико Търново раздадоха карти тъй като бяха спонсори на срещата :shy: (ако не се лъжа ама карта имам :lol: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В смисъл ставаше въпрос ,че не си изпълнявали(винаги) условита на картите , но когато били клубните винаги имало отстъпка. Опитвали да скатаят от тези които раздават по бензиностанциите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имам такава с фиксирани 5 ст към еко при повечко боракс важи :shy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В района на София до средата на Април има друга оферта на Еко пак с карти , на всеки 5 лв ти подаряват 1т. , която пък е равна на 1 литър гориво или можеш да си купиш някакви консумативи :lol: След средата на Април казват , че ще преместят офертата в цялата страна :shy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее ако на 5лв правят подарък литър, ще спя на еко :shy: .Много добра оферта, то и без това си зареждам там с 5ст даун.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Някой може ли да даде малко повече информация за тази промоция с 5-те лева - до кога важи и как се издава картата,защото тази от линка е приятели,която е за 5 ст. на литър до колкото знам.Също ако някои изкаже мнение за нафтата им,ще съм благодарен.Сега като прочетох в сайта им,тези премии са на стоиност 25 000 лева,т.е. са ограничени,така че май няма много смисъл,а и промоцията щом тече от 2010...

Редактирано от AbsolutHonda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пууууууу исках на ОМВ да искарам,ама не предлагат,жалко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тино малко се е объркал (както и аз направих първоначално). "Схемата" с точките мисля че беше (не помня точно) следната.Всеки 5 лева = 1 точкаВсеки 10 точки = 1 лев=> на 5 лева трупаш 10 стотинки, което са 2%. Което е приблизотелно 5ст/литър.Това го написах по спомен, изхождайки от тези 2%, които бях сметнал и запомнил преди време :cool:п.п. намерих информация на сайта на Еко -> Linkп.п.2 значи все пак:Всеки литър = 1 точкаВсеки 10 точки = 1 лева=> на 1 литър "трупаш" 10 стотинки, което са 4% :D

Редактирано от Orlin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

60 литра = 60 точки = 6 лв = 6 ст. отстъпка на литърПри положение, че всеки може да си извади карта за 5 ст. отстъпка, бих казал, че промоцията е пълен ташак.п.п. Аз съм с клубна карта SDI с 5 ст. отстъпка от ЕКО, но има и още много обекти с отстъпки, така че по-добре си извадете такава.

Редактирано от MachineMan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...