Jump to content
conti

Малко насоки:обикновено газово на Хонда 1,6 125к.с. - 98г купе

Recommended Posts

Здравейте всички, не разбирам много от Хонди - дори като цяло от коли не разбирам много :rolleyes:затова ще се обърна към вас с въпроса удачно ли е да се сложи обикновено гозово на Хонда 1,6 125к.с. - 98г купе и махането на катализатор и слагането на обикновена права тръба и евтино (60лв) крайно гърне - може ли да доведе до някакви проблеми/ загуба на мощност и т.н защото съм чувал и подобни неща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не няма да имаш проблем, но може да бръмчи малко повече и казват, че вървежа се увеличавал :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да имаш проблеми,освен ако попаднеш на калпави газаджий,много е важно монтажа да е направен от някого в когото да бъдеш сигурен че е МАИСТОР!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и махането на катализатор и слагането на обикновена права тръба и евтино (60лв) крайно гърне - може ли да доведе до някакви проблеми/ загуба на мощност и т.н защото съм чувал и подобни неща

Не само, че ще покачи мощността но ще намали и разхода.НО с много малко на стоков двигател.Едно от малкото подобрения, които нямат лоша страна е генерация с права тръба.Колкото по-малко пречки има за един двигател да вдишва и издишва, толкова по-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ako си с ГИ няма да те бърка много много. Обаче вместо права тръба си сложи един резонатор и това крайно гърне за 60 кинта ;) Не, че нещо, но при газовите има конденз и като не е добро гърнето няма да изкара много. А и с права тръба вдигаш скоростта на газовете и може и да се поотпуши колата малко, но гърнето ще отиде по-бързо. п.п.Читаво крайно е около 100 кинта и си с тръба и фланец :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега ще ми се смеете сугурно, но ще ви кажа защо попитах ;):D:Dнаскоро гледах едно предаване за автомобили в което на една бегачка и сложиха спортен филтър и й подобриха изпускателната система, а като я замериха на дино - всъщност беше загубила мощност, след което естествено я оправиха като и разбазикаха компа. Та затова се чудя да не се здуха двигателя ....ако беше някоя калпава кола нямаше да се замисля, но ... :cool: м/у другото не целя с това да и вдигам конете, просто ме кефи да звука и рева на кола със гърне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баща ми кара такъв сивик и на газ много добре работи с обикновенна газова :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...