Jump to content
mitko vtec

Месечна среща София 27.03.2011

Recommended Posts

Колеги не остана време а никои не се сеща да ни подсеща.И така на добре познатото място по същото време(13:00 на Булгара)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги а какво ще кажете да го синхронизираме с протеста? 12 часа на булгара, 12:30 тръгване към някое от сборните места за протеста?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да аз ще ходя на протеста,добре ще е да ги съчетаем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да отида пак на протеста, дано се съчетаят нещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми тогава предлагам да се изсипеме масирано на "Метро" в 12 часа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно на Метро ли първо или на Булгарплода?По добре според мен в 12:30 да сме на Метро, а в 12:00 на булгара...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз до колкото разбрах организацията за протеста е 12 часа на Метро 1,2 и Ботевградско така че според мен ще е късно такава организация ако греша да ме поправят по запознатите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз до колкото разбрах организацията за протеста е 12 часа на Метро 1,2 и Ботевградско така че според мен ще е късно такава организация ако греша да ме поправят по запознатите :)

Организацията е на арената в 13:00 като миналия път аз така четох.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези който още не са разбрали:"27 март 2011, ПЛАН НА ПРОТЕСТНИТЕ ДЕЙСТВИЯГрупа 1- от 12:00 до 12:40 среща на паркинга на МЕТРО на бул. Цариградско шосе срещу Експо центъра. В 12:40 тръгване към детелината за магистрала Тракия. Може да се въртите на детелината както си искате, важно е да се запушат и 2-те ленти и най-вече десния завой за магистрала Хемус.Група 2- от 12:00 до 12:40 среща на бул. Ботевградско шосе, като първите коли спират преди бул. Владимир Вазов (преди тунела). Булеварда е достатъчно широк, има достатъчно място. В 12:40 тръгване към детелината за магистрала Хемус. Важно е да се запушат и 2-те ленти и най-вече десния завой от лентата за влизане в София.Група 3- от 12:00 до 12:50 среща на паркинга на МЕТРО Люлин. В 12:50 тръгване към кръстовището на бул. Сливница и Околовръстен път, като предлагам да се спре по рано, защото на светофара има караулка и ще ни изгонят на момента.Група 4- от 12:00 до 12:40 среща ма Околовръстното шосе, като първите коли спират преди светофара с бул. Братя Бъкстон. В 12:40 тръгване към кръстовището на Околовръстен път и бул. Цар Борис ІІІ.Група 5- събиране на езерото Ариана и в 13:00 блокиране на Орлов мост, за хората, които са пеша. "Източник: Официалният форум на протеста.Линк: http://www.bulforums.com/bgprotest_2011/viewtopic.php?f=6&t=159&st=0&sk=t&sd=a

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,последно каква ще е синхронизацията с протеста?А и дали ще е възможно някой колега да ме вземе с него на протеста,paRADOx ще ме докара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви протести бре?! Имаме Хонда сбирка! Аз съм на Булгарплод точно в 13:00 по НОВОТО време!

Най-хубавото е че ченгетата няма да ги има на Булгара, защото ще са по протеститеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви протести бре?! Имаме Хонда сбирка! Аз съм на Булгарплод точно в 13:00 по НОВОТО време!

Най-хубавото е че ченгетата няма да ги има на Булгара, защото ще са по протеститеПубликувано изображение

 

И аз ще съм там,но ще дойда към 13:30ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъм последно някой от сбирката ще ходи ли на протеста? :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вместо на сбирката, ще ходя на протеста! Сбирка ще има и другия месец а искам да отида на нея с по-евтин бензин!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра среща, с много нови хора и коли.

Сверих си часовника. Затварям се в гаража-това лято ще изригна.

 

To be continued...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимки.http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6598&AlbumId=137603

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава среща стана и времето беше идеално. :D Благодаря за снимките колега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път присъствах и евалата хора много е приятно това споделяне на манията ХОНДА ;). И благодаря на тези които направиха опит да ме интегрират.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...