Jump to content
lidoko

Нова тема в раздел Продавам ?

Recommended Posts

колко теми в другите раздели или колко мнение са ми нужни за да мога да публикувам нова тема в раздел Продава ? прочетох правилата 5 пъти но пак не намирам информация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко теми в другите раздели или колко мнение са ми нужни за да мога да публикувам нова тема в раздел Продава ? прочетох правилата 5 пъти но пак не намирам информация

50 :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко теми в другите раздели или колко мнение са ми нужни за да мога да публикувам нова тема в раздел Продава ? прочетох правилата 5 пъти но пак не намирам информация

50 :dry:
много благодаря :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50 мнения :o

много благодаря :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И имай в предвид , че ако трупаш безсмислени мнения или натрупаш бързо мнения и 51-вото представлява тема , в която продаваш нещо ще бъдеш санкциониран с вкарване в група , забраняваща публикуването на теми в Продава :o ако ли не и нещо по-сериозно :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И имай в предвид , че ако трупаш безсмислени мнения или натрупаш бързо мнения и 51-вото представлява тема , в която продаваш нещо ще бъдеш санкциониран с вкарване в група , забраняваща публикуването на теми в Продава :) ако ли не и нещо по-сериозно :dry:

да изчакам тогава 1 месец за да натрупам адекватни коментари или просто правилото "50 мнения" е малко надхърлено ? :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...