Jump to content
keel

Продавам двигател D15Z6, пълен комплект

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Пускам за продажба двигателя от предната ми Хонда. D15Z6 икономичен VTEC 115 к.с. пълен комплект - скорости, полуоски, ECU, кабели, стартер, колектори + бонус някоя друга дреболия ако си харесате

+бонус чисто нови ремък (Gates) и ролка (INA).

Двигателя е на 115 х. км, гарантирано. Каран е с 5W40 Castrol без да си помисля да го гори.

Двигателя е от японски седан 6-та генерация 1996 г.

Колата е с удар и е бракувана от около година и половина и не е карана, но е припалвана редовно. По принцип идеята беше да си намеря хубаво купе и да си монтирам двигателя, защото страшно си го харесвах, но така и не стана. Сега трябва да се разчиства място - двигателя ще се сваля и купето отива за скрап.

Давам гаранция 1 месец от монтажа, ако има проблем всички части са от мен. Просто знам в какво състояние беше колата.

Цена - мисля да е 800 лв.

Не е малко, но според мен си заслужава. Както казах на място може да се разберем и за други части бонус.

Снимка няолко седмици преди удара.

Публикувано изображение

Тези дни ще направя и някоя снимка на сегашния вид. Единствената разлика е, че филтърната кутия е счупена и е малко прашасал.

 

Тел. 0888 200924, 0878 893984 и на ЛС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като се замислих 800 си е направо евтино, като се има предивд, че само ремъка и ролката са над 100 лева. Супер двигател - вървящ и икономичен на много прилична цена.

Двигателя вече е свален.

Публикувано изображение

Пропуснал съм да кажа, че се намира в Асеновград.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъп за целия двигател.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо искам да се извиня на колегите, които подведох с обявата, защото се бях върнал пак на варианта да ползвам двигателя и се бях отказал да го продавам (докато си търсех следващата кола и виждах само D14-ки, а изобщо не ми се караше пак такава). Сега намерих най-накрая каквото търсех и двигателя се връща за продажба.Нова цена 780.Остава и предложението за някои дреболии бонус, ако си харесате нещо от частите, които са натрупани. (Ще трябва и тях да ги пускам в отделна тема че са доста).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...