Jump to content
ocean

странно гаснене

Recommended Posts

Колеги,проблемът е много странен.Като дам ключа в положение на контакт понякога не светва нищо или като светне,изчаквам чек лампата да загасне,завъртам да паля и чека светва,тогава пак връщам и паля.Другото което е по притеснително е че колата гасне в движение когато карам бавно на втора,тогава се случва следното:завъртам да паля а след завъртането на стартера се чува само едно бррръмм и веднага гасне и така седем-осем пъти докато запали както трябва.Днес смених бензиновата помпа с такава от б18ц4,цял следобед карах без проблеми и сега вечерта пак го направи този номер.Незнам вече от какво може да е(свещи,кабели,филтри -всичко е сменено)бензиновата помпа отпадна като вариант.Дали не ми прави номера ключът,или нещо по електрониката?Ще съм благодарен за всеки един съвет, колеги,моля ви насочете ме къде да търся проблема.Колата е сивик англичанка със суапнато б18ц4.

Редактирано от ocean

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми прави такъв проблем, но само ако е загряла /карал съм е 3-4часа/ изгася я и след това тръгна да я паля... Оправя се само като се чуе,че бензиновата помна подкачва... Много е странно, но и аз все още нямам решение за проблема :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаш ми телефона,звънни да ти дам телефона на бога на електроникитемисля че тои ще ти свърши работа,според мен проблема е в електрониката някъде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ли си мисля че клемореда ти прави мизерии, при мен беше подобен проблем, е верно не съм с Б18 но клемореда си е клеморед, при мен в движение гаснеше се едно се губи контакта, и като завъртя леко ключа контакта си идваше. При палене беше голям зор, давам контакт сичко святка както си трябва, тръгвам да паля, запалва и гасне или пак святка чека се едно давам пак на контакт. Ако имаш възможност вземи от някаде и само го пробвай за да го изключиш като възможност.Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,проблемът е много странен.Като дам ключа в положение на контакт понякога не светва нищо или като светне,изчаквам чек лампата да загасне,завъртам да паля и чека светва,тогава пак връщам и паля.

Щом чек лампата ти свети при палене значи показва някоя грешка.Провери коя е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,днес смених и клемореда.Покарах малко колата и за сега нямам проблем,не ми е гаснала а паленето си е нормално.Но все още съм в пробен период,дано това да е бил проблема.Благодаря за съветите които ми дадохте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...