Jump to content
clinku

Нов притежател на Хонда

Recommended Posts

Здравейте от известно време чета форума и се надъхвам към марката таето че дойде и този ден да ви се похваля че и аз си купих 6та хеч моторчето е д15з6 а ето това е самата кола http://nfs.mobile.bg...6568&f1=detailsочаквам всякакви препоръки относно колата и полезни съвети относно части ремъци ролки с какво масло да я карам също така ме интересува понеже знам че има и 1.5 90 коня двигател а този е 115 и данъка ще е +100 лв въпроса ми е има ли някакъв начин да се регистрира като 90 коня благодаря предварително за помощтаПС може и на лични !!!

Редактирано от Clinku

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита хубавица колега, не се обиждай ама не започваш добре във форума... Незнам дали има колега, който би толерирал подобни желания. По тази логика и аз искам да карам b18c6 регистриран като 90коня....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега беше направил тая врътка, но във Варна и със хора в даначното !!! Аз бих ти казал да не се занимавашаш с глупости, но ти си знаеш :D А сега, честита ти икономка :P Доволен ще останеш от разхода на гориво и качеството на автомобила, хубава е колицата и със новя фар абе ДОБЪР ИЗБОР (ако няма да се правиш на състезател де) :angry: Хиляди безавариини и много да те радва :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не в никакъв случай не се обиждам просто гледам в купувам/продавам доста от хората са писали че колите са регистрирани като 90 коня а всъщност са 100+ или нещо от сорта за това предположих че някой може да ми помогне но както и да е да го забравим това приемам съвети относно другите ми въпросиедит: забравих да попитам покарах я малко но не можах да разбера как работи econo лампата на таблото значи като дам на контакт светва за малко и изгасва и след това я врътнах малко из един паркинг защото още няма номера и нещо не видях да свети лампата та да ми обясните моята ли не е в ред или по друг начин трябва да се кара защото я карах и на ниски обороти а знам че точно тогава трябва да свети

Редактирано от Clinku

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен честитка :angry:! А за данъка - 1лев не заслужават тия мошенници! Да не би да има подобрение на инфраструктурата, след като се повишава периодично данъка? Сигурно не газим в едни и същи дупки всеки ден? Когато пътищата станат като в Англия или Германия - моля, първи ще се наредя да си плащам! Но сега, нали сме свикнали да ни !!! ...айде да плащаме, че да има за лимузини, палати и още много такива. Да, ама Не!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честито и безаварийна!Аз моята като я регистрирах в данъчното, никой не погледна оригинала на големия талон да го сравни с копието, но риска си остава за теб :rolleyes:.

Редактирано от Niki_V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега:rolleyes:!! На обявената стойност ли я взе или успя да и смъкнеш ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ами в интернет гледам обявата е 4590 в автокъщата е 4850 на табела та....... спазарихме я за 4000 Публикувано изображение пазарлък си трябва Публикувано изображение

 

някой да помогне относо въпроса ми по горе за 'econo' лампата

Редактирано от Clinku

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Econo лампата се включва и работи между 1500 и 3000 оборота на 3,4 или 5та скорост. По светофарите няма как, тя е по скоро за икономия на извънградско, макар че и в града се включва често.

Редактирано от chris_barnes
предходно мнение не �е цитира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте сега се връщам от автокъщата тъй като автомобила още няма номера и имам няколко въпроса към вас... та както си карах без да искам бутнах малко контактният ключ и той се извади до половината Публикувано изображение гледам аз и кво да правя извадих го целия Публикувано изображение и учудващо за мен двигателят продължи да си работи... та при мен ли има проблем или япония все още ми е доста далечна Публикувано изображение

също да ви питам за маслото тъй като гледам трябва първо него да сменя и се двуумя между пълните синтетики на castrol и motul та искам да ми кажете за мойто двигателче (d15z6) кое е по добрият вариант или евентуално ако имате по добро решение на моят проблем приемам съвети Публикувано изображение

Редактирано от Clinku

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Как да си изберем сами моторното масло?Не е нормално да вадиш ключа и колата да работи. Доста хора карат със Motul. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл,честито и много безаварийни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честити и от мен колега.Аз карам същата само малко по-стара година.Много съм доволен..Никакви забележки и откъм разход на нашите двигатели.Ако не ти е тежък кракът ще се радваш на икономичен автомобил.А решиш ли да настъпваш колата си върви прилично.Да наистина данъка е малко висок( моя е 140лв в Бургас за кола 96 година, твоята е по-нова и ще е повече).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...