Jump to content
nbachvarov

Honda Accord 2005 или civic 2005 + Газов инжекцион?

Recommended Posts

Здрявейте искам да попитам следното въпросче . Искам да си купя хонда акорд след 2005 или Цивик след 2005 (новия които е )но тъй като досега сум карал дизел искам да е бензин и по нататък да слога газов инжекцион.Към дсигатели сум се спрял на 2.0 за акосда и 1,8 за цивика ама все още несъм 100% сигурен защото несъм събрал много инфо за тях. Удачно ли е да се слага газов инжекцион на тези модели и какви са минусите . има ли свястни газови за тези модели и след слагането им създават ли проблеми . Надявам се някой да ме насочи с малко информация . Благодаря Ви .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти! Мой приятел кара акорд 7-ма 2,0; 155 кс(2004). Кара го от 3 години незнам колко точно километра е направил, но в никакъв случай не по малко от 40-50000 км. за това време се е сменяло само маслото и филтри, а колата се кара предимно в червените сектори. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз бих заложил на Акорда :angry: .Успех!.....и късмет :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BRC, a дали ще има проблеми!? запомни от мен, там дето пипа майстор винаги има проблеми;) Надявам се да нямаш проблеми при монтажа или след него. Със самата газова като система няма да имаш никви проблеми, със мотора като желзария пак няма да имаш, ся не знам как компа се погажда с газови, но БРЦ е достатъчно интелигентна за да$може да се настрои и за наи капризните компове, подържаа евро4. Монтаж на БРЦ само в оторизирания им сервиз! Там имат вскчи нужно за да не объркат нещо :lol: и все пак...... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво е БРЦ, Благодаря за информацията попринцип и аз искам повече акорда но все още тирся мнения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето това има предвид Слави BRC.Марка е колега :D .

Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Или по точно това: http://www.brc.bg/Щом ще караш акорд 2005 1500кинта за БРЦ не трябва да те съборят :D с 200-300 лева по скъпи са от другите шир потреба марки !!!

Редактирано от Слави CR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа и 2000 лв съм готов да дам стига да е добро и да не е някои боклук. Много ви благодаря за инфото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...