Jump to content
pumata_dp

Въпрос за Ангелски Очи

Recommended Posts

Въпросът ми е като вклучите Дълги,Късите гаснат ли? за тези които са с такиваПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слага се по едно реле на всеки фар и след това няма проблем. Мен ми ги дадоха готови точно за тия фарове, само ги вързах и заспаха и сега е друга работа, като светят и 4-те с ксенон :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В таъв случай много глупаво направеноПубликувано изображение аз си мислех моите да не съм ги вързал грешноПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слага се по едно реле на всеки фар и след това няма проблем. Мен ми ги дадоха готови точно за тия фарове, само ги вързах и заспаха и сега е друга работа, като светят и 4-те с ксенон :plane:

 

дай малко повече инф че точно за това и аз съм с би-ксенон и като изгаснат истинат и после пак такаПубликувано изображение за какво реле става въппрос и къде се връзва???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за съжаление не мога да ти дам повече инфо, не ги разбирам тоците много много. Релетата съм ги купил от колега и само ми обесни как да ги вържа. Някой друг колега, ако може да даде повече инфо за тия релета добре ще е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано получа съвет от някой колегаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти питаш за самите пръстени или за фара. Защото аз на моя сивик преди,5-та генерация,сложих кристални фарове с ангелски очи и на дълги светеха и късите, което всъщност беше едно от предимствата. Имаш ли снимки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за крислани фарове с ангелски очи,и като пусна дълги късите гаснатПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съвет от някой,как да светят и къси и дилги едновременноПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...