Jump to content
civicgonemad

Търси се добър тапицер

Recommended Posts

Колеги търся тапицер в Пловдив или блозо до Пловдив. Трябва ми да ми оправи мокета на колата , че искам да му се зашие нов върху стария или да се изреже ново пърче по стария. Ако знаете способен човек моля кажете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,един приятел от форума ми каза за тапицер,в кв.Коматево до стадиона точно се намирал.То и аз скоро мисля да го посетя,но за тавана,че ми е малко увиснал,но не знам кога ще е точно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи кой е де или дай телефон за връзка? Ако имаш разбира се. Или го знаеш само като координати горе долу?

Редактирано от CivicGoneMad

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи кой е де или дай телефон за връзка? Ако имаш разбира се. Или го знаеш само като координати горе долу?

Имаш ЛС :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи кой е де или дай телефон за връзка? Ако имаш разбира се. Или го знаеш само като координати горе долу?

Имаш ЛС ;)
еи и на мен ми трябва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес минах от там, но не спрях(бях натоварен с глупости) и мисля че го видях къде е... Тези дни ще гледам да отделя време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги търся тапицер в Пловдив или блозо до Пловдив. Трябва ми да ми оправи мокета на колата , че искам да му се зашие нов върху стария или да се изреже ново пърче по стария. Ако знаете способен човек моля кажете.

Здравей, на центъра съм виждал едно тапицерско ателие, има и табела, казваща че правят и автотапицерии. Намира се на ул Гео милев мисла, че се казваше.... като караш по Петко Д. Петков в посока Богомил, преди да завиеш на богомил, завиваш надясно по въпросната улица, която излиза на бул Цар Борис.... след завоя се оглеждаи, след около двайсетина метра е ателието... и аз трябва да ходя, провисна тавана на сивика :):):) ама лятото, като направя едно цялостно пране на салона....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не си свършил работата пиши да се пробвам да помогна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо просто не си купиш оригинален запазен мокет? Правеният едва ли ще стане като оригиналният, освен това ще е по-скъп.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...