Jump to content
Dragi4

Термостат за маслено охлаждане

Recommended Posts

Дерзанието ми е дали е добре да се сложи термостат при система с външен маслен 0хладител(oil cooler)Става дума за охлаждане на масло на мотора.Термостатите които гледам отварят на 80',което ми се струва че е хладничко.Някой има ли мнение по въпроса?Мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А няма ли да е по-добре да се сложи радиатор(за охлаждане на водата) от автоматик. Нали през него минава охлаждането на маслото на автоматика. Така, ако правилно съм разбрал идеята ти, изолираш оригиналният охладител и го вкарваш през радиатора и маслото ще се охлажда постоянно, е докато отвори големия кръг.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега благодаря за отговора,но моля прочети внимателно какво питам !!! Ако имах оригинално охладител нямяше да имам нужда от тази тема.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С термостат ще го правя за да ми е мирна главата :lol:За мен темата е изчерпана!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега според мен няма нужда от термостат.а на 80г е горе долу добре да отваря ако ще слагаш то маслото няма да ти вдигне повече от 90-95 гр. поне според мойто съдя колко гр. даржи.надявам се да сам бил полезен. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...