Jump to content
meto'o

Газов инжекцйон

Recommended Posts

Привет колеги можете ли да ме ориентирате за приблизителна цена на ГИ. А и евентуално сервиз, в който няма да е мърляшка работата :hondarulez: Мисля да газифицирам Прелюда, че не ми се сменя колата а цената на бензина стана грозно висока и няма изгледи да се оправя скоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги можете ли да ме ориентирате за приблизителна цена на ГИ. А и евентуално сервиз, в който няма да е мърляшка работата :hondarulez: Мисля да газифицирам Прелюда, че не ми се сменя колата а цената на бензина стана грозно висока и няма изгледи да се оправя скоро.

Фобос изи газ - най евтиното, което ако ти сложат кадърни майстори ще ме споменаваш, за софия не мога да ти препоръчам сервиз, не съм от там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега знам че в това време всеки търси икономия, но винаги евтиното излиза по-скъпо ;) За Фобос специално от опит ти пиша(не на Хонда монтирано но на достатъчно нова кола) системата е добра но софтуера куца(български е) не казвам че сме глупави но не ние сме открили топлата вода.Лично мнение, газовия инджекцион трябва да е или заводски или по-добре без него.Иначе минимум 3 дни в сервиза, камара пари и всеки ти казва че неговата уредба е по-добра от другата.Аз стигнах до момента в който сутрин не пали и на бензин за вас лъжа но за мен истина :) За 2 години незнам вече през колко газови сервиза минах но едва ли ако карах на бензин щях да дам толкова пари. Бензина няма да поевтинее да не се залъгваме но преди години хората изобретили двигателите не случайно са ги направили на бензин и дизел ;) Ако все пак си решил за газ успех и дано да случиш на уредба и майстори.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо слагате Фобос-а към най евтините като е един от скъпите....?Не съм чел горните коментари, само мога да споделя мнение и опит от Фобос-аКолата я закарах и след 24 часа си я взех готова. Вече съм навъртял близо 40хил км. абсолютно без никакви ама никакви дертове !Може би е важно наистина кой ти слага газовото, но при мене нямаше грижи. Даже пича ме накара да се кача в колата и да карам, а той нагласяше смесите в трите различни режима.Така, че слуховете и митовече за газовата и проблемите на някой друг ;) .Разхода в града ми е 12.5 - 13/100 извън градско според карането пада на 8.5 средно(каране 120-130 магистрала за морето примерно толкова даде)Иначе разликата в парите е огромна, аз карам само с 98 бензин а той е почти 2.50, газта е 1.28..... в пари на половина :)Няма какво да му мислиш ходи и слагай без да ти пука, само предварително разпитай каде и как. Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненята колеги, ще гледам да съм внимателен с подбора на сервиз, но ще покаже само времето. Аз почти съм се навил а и поста на rollin ми дава кураж да пробвам пък дано си избие парите тая работа :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука в Първомай има поне 6 ходни със Фобос... никой не се е оплакъл от нищо.Аз моята я плащах 1300лв преди почти година, ама миналия ден един познат отиде и сложи на Опел Вектра 2004г и каза че му са взели в същия сервиз към 950лв.... Явно цените са вече по ниски което само може да те радва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай Фобос но в сервиз в който е сигурен и в краен случай в Богров.meto'o ако не се лъжа се познаваш с Митко от Костинброд, с него сме колеги така, че той знае моята кола как работи на газ. Питай го!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахах познаваме се с тая кръпка да !!! Казвал ми е за теб във времето когато караше д 13-ката, но после ни предаде !!! Ами ще се чуя с него, но аз ви имам доверие и на вас. Все пак не сме тук да се лъжем !!! нали затова сме фенове !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...