Jump to content
pikaso906

Има ли чалъм при свалянето на корите на вратите

Recommended Posts

Колеги тия дни мисля да сваля кората на лявата врата ,че не ми работи колонката там и да питам има ли някакъв по специален начин,че ме е страх да не счупя някоя щипка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо сложно приятел :D Просто сваляш всичко от нея - дръжката за затваряне и пластмасата около дръжката за отваряне (като разкачиш естествено буксите за ел.стъклата и огледалата). Тази пластмаса внимавай как я вадиш че има от задната страна (от към дръжката за отваряне) едно краче което я държи плътно до кората. Значи тази пластмаса се сваля от предната страна, леко подпъхваш с една плоска отверка (ако те е страх да не надраскаш кората, подлагаш едно парцалче под нея), след това пластмасата ще почне да се вади и ти леко я издърпваш напред. Т.е. не я вадиш цялата към теб, а с леко издърпване напред.Самата след като свалиш това и винтовете, които държат кората (2 или 3 бяха, не помня в момента) си пъхаш ръцете отдолу - има един доста добър отвор в който можеш да си вкараш целите ръце. Дръпваш рязко към теб и щипките ще излязат. Нарочно теглиш само долния край защото след това ще видиш нагоре щипките, а самата кора излиза НАГОРЕ, не към теб. После всичко се слага точно по обратния ред.Не знам дали го написах достатъчно ясно но по принцип е много лесно и като го направиш един път ще видиш. Успех!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега утре другиден ще я сваля.;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...