Jump to content
EmZvr

Решетка за Civic англичанка (mesh grill)

Recommended Posts

Търся си такава решетка за англичанката. Къде мога да намеря ? (естествено без емблемата, тя ще се появи по-късно :) )

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от EmZvr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ситото е с размер 1метър/30 см.и е от магазин за автоаксесоари,ими сребристо и черно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз търся такава решетка, някой можели да помогне с нещо, някакъв адрес в БГ. или другаде от кьдето мога да порьчам, благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте моята аз си я направих сам (лесно става), абсолютно същата е като на снимката само рамката я оставих хромирана, но който иска може да си я направи черна, то и без това алуминиевата мрежа е боядисвах черна..... Емблемата ми я подариха, но не помня от CR-V ли е от HR-V ?Ще пусна снимки по някое време :angry:

Редактирано от Red

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше ми интересно дали има някъде да се продават, защото тая от снимката просто изглежда като все едно с нея си е правена колата, но явно всички са ръчно направени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз намерих от къде може да си поръчаме - http://cgi.ebay.co.uk/Honda-Civic-MB-VTI-VTEC-VTIS-Chrome-Black-Bonnet-Grill-/200579428721?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2eb3773171 - но цената ми се вижда малко височка:D, така че ще чакаме колегата да качи снимки на неговата;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето колеги как е станало, снимките са с телефона и колата е мръсна, но измита и на живо изглежда много добре.

 

Повечето като я видят мислят че е фабрично така, не личи че е правена на ръка с подръчни материали.:D

 

 

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от Red

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на колегата станало е перфектно:P наистина изглежда точно като стоков грил, може да му благодарим за идеята и снимките:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз междо другото търся и такъв преден лип, стоков от вти или такъв като от снимката на колегата......Някой да знае нещо по въпроса?

Редактирано от Gogo Ognyanov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз междо другото търся и такъв преден лип, стоков от вти или такъв като от снимката на колегата......Някой да знае нещо по въпроса?

Ами обикаляй по моргите или пусни тема във форума, но ако търсиш от VTI-S като моя, по принцип е доста труден за намиране.Иначе тези дето се предлагат в ибей бях намирал преди, ама не очаквах да е такава цената.. Аз не мога да се реша дали да си направя така решетката като от снимката или да си купя емблема и да си остана в стоков вид. Редактирано от EmZvr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да май ще пусна една темичка за лип във форума няма значение какъв е от VTI или VTI-S просто да има някакъв, а за решетката само чакам да се оправи времето и ще си поиграя малко с мойта да видим дали ще мога да я направя така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лесно става, малко рязане има, но си струва (изрязват се оригиналните пластмасови ребра, хромираната лайсна е на метална подложка която е с болтове за основата на маската , май бяха 6, и използваш това закрепване за да притиснеш мрежата със хромираната лайсна за основта ):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да точно така е аз днес я разглеждах как е захваната за самия капак, а и забравих Честита Баба Марта на всички :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...