Jump to content
mom4i74

Вьпрос за джанти на Honda S2000

Recommended Posts

Привет колеги. Искам да питам има ли разлика в ширината между оригиналните 16 цола предни и задни джанти на Honda S 2000. Един приятел гумаджия случайно чу че сьм си харесал такива за прелюда и ми каза че задните са по широки. Обаче понеже се сьмнявам и реших да ползвам жокер като се допитам до вас:) И колко "J "са широки,защото ако са 7,5J и както искам да си сложа 205 55 16 ще опрат задните. Повече от 7 J немога да сложа до колкото знам. Но по компетентните колеги ще кажат.

Редактирано от mom4i74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The OEM MY00-03 (AP1) wheel sizes and offsets are as follows:Front:16" x 6.5", +55 offset, 205 tireRear:16" x 7.5", +65 offset, 225 tire копирано е от чуждоезичен форум ако има проблем ми кажи да ти помогна с превода, надявам се да съм ти бил полезен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря колега. Помогна ми. Трябва да се откажа значи:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какъв е този Прелюд,който не може да събере по-вече от 7J ширина,да не е детско изпълнение,на моя единия е 8J,на другия 7.5,и на 16 цола защо ще слагаш 55 височина,точния размер 16ски е 205/50/16 , 215/45/16 , 225/40/16

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам по високи пьрви защото са доста по евтини като се купуват нови а разликата между 205Х 55 и 205Х 50 е само 3км/ч. А и искам да ми е по висока за да си карам по спокойно без да се притеснявам че ще опре някьде. Но по принцип щом задните са по широки от предните,предполагам че не е добра идеята да променям геометрията на колата още повече че е 4WS.

Редактирано от mom4i74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какъв е този Прелюд,който не може да събере по-вече от 7J ширина,да не е детско изпълнение,на моя единия е 8J,на другия 7.5,и на 16 цола защо ще слагаш 55 височина,точния размер 16ски е 205/50/16 , 215/45/16 , 225/40/16

4 WS :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...