Jump to content
KONI

проблем с оборотите на прелюд

Recommended Posts

Здравейте колеги.Имам проблем с оборотите на прелюд F20A4.При първоначално стартиране държи 1800(които ми се струват доста високи) оборта,след като загрее оборотите спадат до 1000- 1100 но тогава пък започва да ги клати от 1000- 1100-1200някой решил такъв проблем да даде съвет дали ще стане с чистене на EACV или проблема е по сложен. Повече ме притесняват първоначалните 1800 обр.Поздрави.

Редактирано от KONI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите обороти са ти добре, изчисти си EACV-то тогава може да разбереш дали ще се оправи или не от него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С него изчисти и дросела аз така направих и се оправи.

Редактирано от pikaso906

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се оправи с чистене на IACV клапана. Иначе оборотите както са казал колегата са ти нормални при студена кола. И на F и на H двигателите ми си дьржат 1800 като са студени. Успех и пиши какво е станало след чистенето на клапана.

Редактирано от mom4i74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Мина известно време докато се наканя да извърша процедурата по почистване на IACV клапана на прелюда.Резултатите са повече от добри,оборотите се стабилизирахаслед отнемане на газта падат много бързо до мин.(което не случваше преди)Но имам въпрос.Някой свалял ли е самото моторче от металната част на клапанас цел по добро почистване защото видях че има една осичка която се вади и може да се отделимоторчето от клапана но не посмях защото досега никой не е споменавал за такава операция.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не смея там да пипам по моторчето.Щом се оправи значи няма нужда от допълнително ръчкане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в една тема на хонда-тех форума изрично пише да не се разглобява!но, ако си решил опитай!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...