Jump to content
rusiq_81

Отказа ми централното

Recommended Posts

Колата е сивик седан 92-94г.Отказа ми централното,някой има ли идея от какво може да е.Днес свалих кората на вратата и от един приятел взех за проба една зелена кутийка която се явява управление,смених я но се оказа че проблема не е от там (моята е здрава) Бушона е здрав и захранване си идва но уви централно няма.Някакви идеи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми беше отказало централното миналата зима, при мен беше прекъснат кабел в шофьорската врата. Работеше само при леко открехната врата, явно правеше контакт :blink:Замери кабелите, може и при теб да се прекъснал някой.

Редактирано от ilias

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На един от колегите тука във Враца му беше отказал по подобен начин централното, и се оказа че до тая кутия (контролния модул) не стига никакво напрежение - пуснах му един друг кабел, който хванах след неговия си бушон и вратите почнаха да прицъкват. :blink: Ся ми е късно, но утре ако се поразровя мога да ти намеря и пинаута на тая кутия - да си направиш контролни замервания. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен захранване 12В идва до кутията и тя е здрава 100% Другото което ме озадачи е че на два пина ми излизат някакви 5в което не ми се стори нормално,гледах схемата няма такива филми 5в никаде и ме навежда до мисълта че някъде се губи някаква маса и + минава през някаква бубуна и затова така се получава.Мернах на друга кола няма такива 5в там и не ми остана време да продължа а дразни много това че няма централно :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...