Jump to content
chris_barnes

Снимки от НС2010

Recommended Posts

Тъй като след ъпгрейда на форума някои теми се загубиха, и темата със снимките от НС 2010 беше една от тях, предлагам да си припомним положителните емоции от миналата година, като разгледаме снимките отново. Аз качвам архив от следните фотоапарати: моят, и на колегите: Aphex, ANDRESHKO, Rossi & Stefan Milev :) Подбрах снимките от пистата и шествието. Архивите са два, с общ размер 363 мб и могат да бъдат свалени от тук и тук Снимките могат да бъдат разгледани в snimka.bg

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега,като гледам снимките отново си припомням колко яко си изкарахме на националната.Супер приятни емоции с хора,повечето от които не познавам,но събрани с една цел:ХОНДА :) :) :lol:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koлеги имам нужда от помощ :) .Търся снимките на една колежка, не знам как се казва.Срещнахме се на 5ти километър в Шумен и пътувахме заедно, мисля че беше в черен сивик с приятеля си и водеха колоната, аз бях втора кола ( с червен сивик хеч).Колежке ако се сещаш се дръпнахте в другото платно на едно баирче и ни снимахте.Много искам да видя тази снимка :) .Извинявам се за спама, ама тука виждам шанс да я намеря тази колежка и снимката която направи.Благодаря предврително.п.п Става въпрос за националната 2010г.

Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп тука съм ... ей сега ще потърся къде бях качила всички снимки и ще дам линк ...Edit: тази ли е снимката ?Цъкдругите ги има в албума разгледай ги ;) поздрави и тая година пак да чакате на 5-ти км ...ама по-експедитивно да се движите :lol:

Редактирано от Lenalee

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ООООО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ ;):lol: :lol: ,на лято пак ще се чакаме там :lol:.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като гледам снимките,миналата сре6та е била много по-яка. Поне от към Хонди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките не са база за сравнение, друго си е око да види, ръка да пипне, а и всеки е снимал каквото му харесва на него. Например мойта кола никой не я е снимал, значи ли че не съм бил там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скромен принос и от мен:http://milen757.snimka.bg/automobiles/nacionalna-honda-sreshta-2010.516085ех спомени.... :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ААаАаААаа... Ами Националната 2009 във Велико Търново   :D

 

Да не споменавам, че от там се почна.....   :P 

 

Да си припомним ------->   Видео

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...