Jump to content
jivaka

EG 4 H22

Recommended Posts

Зверска е ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво става на тия начални скорости бе?! :) Тва май не зацепва?! Иначе гледам след 100 побеснява! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе браточка тръгвай от 2ра,тез гуми на кг ли ги купуваш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ще да тръгне пущината чак на 3-та вече е ок

Редактирано от jivaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

самолет :) слагай сликове и искаме нови клипове :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда и камера следващия път, утре ще я меря колко тежи че ми е любопитно

Редактирано от jivaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха живак имам сликове тъкмо като за теб 240ки 17ки ,дано са ти здрави полуоските няма как да нетръгне :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха живак имам сликове тъкмо като за теб 240ки 17ки ,дано са ти здрави полуоските няма как да нетръгне :)

Ивчо, 15-ки ,15-ки ми трябват,и да проверим колко са здрави Редактирано от jivaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живаче, пинко е станал лудница :plane::)Ще ядем много бой ми се струва :plane:.Успех !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, да си я караш със здраве :).Имам едно въпросче- с какво спира това самолетче?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче .. оферта си е ,сега хем летиш ,хем ще плащаш по-малко данъци за сивика :plane: Някой ден като ми омръзне прелуда ще ти звънна да ми обясниш на дълго и на широко за суапа :plane: Браво, Х22-ките напрееед :):worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живак, трябва да ти викаме Живко Хаш-а на теб. Ти си пример за доста хора тук. Не се отказваш от тъз Н серия и тва е. В момента караш половин Прелюд и с това вървене колата ще те накара да я обикнеш нищо, че не е Людец. Очакваме те на 20.02.11 да покажеш на какво са способни две сърца- твоето го знаем, а сега и на Сивика. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе има нещо гнило в сърцето на колата. Като дойде първо вдига капака, защото ме съмнява, че е оставил Д15-ката вътре и я е наточил :D Иначе как ще върви толкова много с това Н22 :angry:;):D Иначе на Жиката може вече да му викаме Пинко :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жика браво брат:)Запали я ей!Изпревари ни с Фаундърчето :lol: Нали знаеш, казват първата най-много вървяла, пу,пу да те радва мноооого бате!ДРугата седмица и аз съм на линия вече, и ще дойда до София да си направим срещичка на малките коли с големите сърца!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жика браво брат:)Запали я ей!Изпревари ни с Фаундърчето :lol: Нали знаеш, казват първата най-много вървяла, пу,пу да те радва мноооого бате!ДРугата седмица и аз съм на линия вече, и ще дойда до София да си направим срещичка на малките коли с големите сърца!

:lol:

Честито колега, да си я караш със здраве :).Имам едно въпросче- с какво спира това самолетче?

с прелюдови спирачки Редактирано от jivaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Премерих сивика - 1100кг. с 30 литра бензин,крик и резервна гума,малко гедоре и субуфер :) мисля си че напълно празен ще е около 1040 кг

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехааа той по-лек от ВТИка :) Ако свалиш сичките коне на земята би трябвало да праснеш висока 13ка на 400м :lol: Евала

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...