Jump to content
yoni

валове за b16a1

Recommended Posts

Здравейте имам honda civic vti 96' мотора е b16a1 160кс и искам да сложа спортни валове. Имам нужда от повече инфо за това-цени,разлика в мощността, модели, опции и тн

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=56712Примерно ето тези са на доста добра цена.НО ще ти трябват още пружинки и тарелки и ролки ( тоест едно поне 500-600 лв още) Евентуално ще трябва и да сгъстиш двигателя с БУТала още едно 400+ лв до тук добре.ТРУД за монтаж ?!?!СЛед това трябват настроики на дино стенд + тунер които да се справи. (Там цифрите може да варират от 300 до 1000 лв) И друго двигателя ти ако е б16а1 не е 158 коня а е 150.(И колата ти едва ли Е ВТИ). Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешка, мотора е b16a2 ама тия цени нещо не ме кефят. Като цяло тая операция излиза към 2000лв. Няма ли по-евтин начин да се направят разни подобрения, а и тези валове, бутала, ролки и тн. надали ще качат повече от 15-20 кс предполагам. В Ebay има цял турбо кит за около 1400лв(с включена доставка), само че не искам все още да правя такива подобрения. Трябват ми още 10-15-20 коня и това е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и друг вариант, с валове от б18ц4 (около 300лв),+ спортен колектор 4-1 (200-300лв),+спортна генерация (100-200лв),+ настройка на дино(250-300лв)и след това най-вероятно ще ги имаш тези 15-20кс. доста колеги има с подобни подобрения,нека те пишат и от сопствен опит

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно турбиниране на стоков мотор с най-евтините китайски имитации излиза над три бона :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тънките сметки ги забрави,или не се захващай,че ще го правиш няколко пъти:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тънките сметки ги забрави,или не се захващай,че ще го правиш няколко пъти:lol:

Проверено и доказано :) .Успех все пак :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...